in

10 dôkazov, že život s deťmi je naozaj nevyspytateľný a niekedy aj strašidelný

Život s deťmi je jednoducho neopísateľný. Zažijete si radosti i strasti, no napriek tejto horskej dráhe, kedy ste raz hore a raz dole, ani za nič by ste to nevymenili. Deti sú jednoduchom synonymom bláznovstva a niekedy je ťažké pochopiť, ako fungujú ich myšlienkové pochody. My vám preto prinášame dokonalé príklady toho, že deti jednoducho spracúvajú informácie na vyššej úrovni.

#1 Tip pre nových rodičov: 3-ročné dieťa vás zvládne bez výčitiek vymknúť pred domom aj napriek tomu, že sneží a ešte si aj bude myslieť, že je to najvtipnejšia vec na svete.

via GIPHY

#2 Moja dcéra ma práve celou silou udrela medzi nohy a neospravedlnila sa. Len povedala „hmm, neviem“ a odišla. Ide nám to fakt skvelo. 

via GIPHY

 #3 Zobudila som sa a zistila, že sa môjmu trojročnému pustila krv z nosa a jeho oblečenie je celé od krvi. Umyla som ho a potom vošla do kuchyne, kde som našla svojho päťročného syna, ktorý v hrnci s vodou miešal bratove oblečenie a hovoril: „Potrebujem jeho krv na svoj jed.“ 

via GIPHY

#4 Najstaršie dieťa, ktoré zvyknem strážiť (má 5), vymyslelo zvláštnu hru, pri ktorej všetci sedíme v kruhu a ona dá každému mincu s nálepkou na jednej strane. Všetci potom musia vyhodiť mincu do vzduchu, a keď padne tak, že je navrchu strana s nálepkou, dotyčný sa musí chytiť mŕtvej včely, ktorú má skrytú v obedári pod posteľou. 

via GIPHY

#5 Môj jedenásťročný syn mi dal k narodeninám ručne vyrobenú pohľadnicu, na ktorej stálo: „Život je šmykľavka, na konci ktorej zomrieš.“ Samozrejme nezabudol naznačiť, kde sa momentálne nachádzam – tesne pred koncom. 

via GIPHY

#6 Keď sme boli deti, moji súrodenci sa rozhodli prilepiť nášho malého brata k potrubiu v pivnici. Nechali ho tam na niekoľko hodín a striedali sa v tom, kto ho kŕmil. 

via GIPHY

#7 Moja malá sestra je posadnutá vyrezávaním tvárí bábik alebo plyšákov, ktoré potom prilepuje na iné bábiky 

tastefullyoffensive.com

#8 Môj syn má pohár, ktorý sa nedá rozliať, nech s ním robí čokoľvek. Samozrejme sa vynašiel a namiesto toho sa napije, a potom vypľuje džús na zem. 

via GIPHY

#9 Pracujem v škôlke a dnes ráno mi jedno z detí pochválilo tričko. Hneď sa toho chytili ostatné deti a začali mi dávať komplimenty. Teda až kým im nedošli nápady a rozhodli sa mi pochváliť veci na tele štýlom „Páčia sa mi vaše očné buľvy.“ „Páči sa mi vaša krv.“ alebo „Páči sa mi vaše mäso.“

Myslím, že pracujem s budúcimi vrahmi. 

via GIPHY

#10 Keď som bol dieťa, hovoril som zo spánku. Raz v noci som sa posadil, pozrel na môjho kamaráta a povedal: „Viem o tvojej prítomnosti.“ Hneď na to som si ľahol a spal ďalej. 

via GIPHY

 Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre