in

10 priateľstiev celebrít, ktoré sa skončili z vážnych dôvodov

Aj keď sa mnohé známe priateľstvá javia ako trvalé, pravdou zostáva, že aj tie najsilnejšie spojenia sa môžu pokaziť uprostred napätia slávy, rivality alebo rozdielnych osobných ciest. Nižšie je 10 dvojíc celebrít, ktoré boli predtým neoddeliteľné, ale aj napriek tomu prestali komunikovať.

 

#1 Beyoncé a Kim Kardashian

Vzťah Beyoncé a Kim Kardashian bol spočiatku priateľský. Ich priateľstvo však údajne ochladlo, keď sa Beyoncé a Jay-Z nezúčastnili svadby Kim a Kanyeho West.

Zdroj: AFP/EAST NEWS, Jordan Strauss/Invision/AP/East News

 

#2 Jennifer Aniston a Chelsea Handler

Jennifer Aniston a Chelsea Handler boli kedysi blízke priateľky, často ich spolu bolo vídať na dovolenkách a vystupovať v spoločných talkshow. Ich priateľstvo sa však zhoršilo kvôli fámam o zrade a osobných rozdieloch. Ich rozpor sa dostal na verejnosť, keď Chelsea mala hanlivé poznámky o manželstve Jennifer s Justinom Therouxom, čo viedlo k nezhodám medzi nimi.

Zdroj: Getty Images

 

#3 Tom Cruise a Jamie Foxx

Tom Cruise a Jamie Foxx boli kedysi blízki priatelia, ktorých spájala spoločná láska k herectvu a šoumenstvu. Ich priateľstvo sa však skončilo správami naznačujúcimi napätie okolo Jamieho vzťahu s Tomovou bývalou manželkou Katie Holmes.

Zdroj: Getty Images

 

#4 Drake Bell a Josh Peck

Takmer každý bol zničený, keď sa dozvedel o roztržke medzi Drake Bellom a Joshom Peckom. Zatiaľ čo si Peck vymieňal sľuby so svojou snúbenicou, Bell zistil, že chýba na zozname hostí, čo ho prinútilo ísť na Twitter, aby vyjadril svoje pocity týkajúce sa jeho vnímaného urážania.

Zdroj: Kathy Hutchins / Alamy Stock Photo

 

#5 Paris Hilton a Nicole Richie

Paris Hilton a Nicole Richie sa spoločne preslávili ako hviezdy filmu Jednoduchý život. Ich priateľstvo však stroskotalo medzi fámami o zrade a osobných nezhodách. Ich roztržka sa odohrala verejne, pričom sa obe strany v médiách navzájom vysmievali jedna druhej.

Zdroj: parishilton / Instagram, The Simple Life / By George Productions (II) and co-producers

 

#6 Madonna a Gwyneth Paltrow

Madonna a Gwyneth Paltrow boli kedysi blízkymi priateľkami, spájali ich spoločné záujmy v oblasti fitness a wellness. Priateľstvo sa však naštrbilo po tom, čo Madonna vyhodila svoju osobnú trénerku Tracy Anderson, ktorá trénovala aj Paltrow. Tá sa v tejto situácii postavila na stranu Tracy, dokonca povedala, že Madonna je niekedy „celkom zlá“.

Zdroj: Getty Images

 

#7 Lindsay Lohan a Paris Hilton

Lindsay Lohan a Paris Hilton boli kedysi kamarátkami spoločné na párty, často sa spolu stretávali v hotspotoch v Hollywoode. Ich priateľstvo sa však zhoršilo zvesťami o zrade a rivalite, pričom Lindsay údajne chodila s Parisiným bývalým priateľom. Ich spor eskaloval verejnými urážkami, čo viedlo k úplnému rozpadu ich vzťahu.

Zdroj: MICHAEL TRAN/AFP/East News

 

#8 Selena Gomez a Demi Lovato

Selena Gomez a Demi Lovato boli kedysi Disney miláčikmi a najlepšími priateľkami, navzájom sa podporovali v dobrom i zlom. Ich priateľstvo sa však skončilo kvôli osobným problémom, ktoré ešte zhoršili Demiine problémy s duševným zdravím. Napriek pokusom o zmierenie zostáva ich vzťah napätý.

Zdroj: John Shearer/Invision/AP/East News

 

#9 Taylor Swift a Katy Perry

Známy spor medzi Taylor a Katy bol široko medializovaný. Katy údajne ukradla Taylor záložných tanečníkov, čo viedlo k Taylorinej skladbe „Bad Blood“. Katy riešila konflikt v The Late Show With James Corden, vyjadrila svoje pokusy vyriešiť ho, ale nedostala žiadnu odpoveď od Taylora. Zdôraznila koncept karmy a príčiny a následku v ich spore.

Zdroj: Getty Images

 

#10 Mariah Carey a Jennifer Lopez

Jennifer Lopez a Mariah Carey boli kedysi priateľskými známymi v hudobnom priemysle. Ich spor sa však odohral verejne, pričom obe umelkyne do seba navzájom jemne rýpali v rozhovoroch a prostredníctvom svojej hudby. Napriek občasným pokusom bagatelizovať ich spor, ich napätý vzťah zostáva zjavný.

Zdroj: Derek Storm/Everett Collection/East News, Priscilla Grant/Everett Collection/East News

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre