in

10 príbehov, ktorým je naozaj ťažké uveriť

Niektorí ľudia majú jednoducho talent na rozprávanie historiek. Najmä keď vás dokážu udržiavať v napätí až do samotného konca. My sme si pre Vás dnes pripravili zopár príbehov ľudí, ktorí sa s nimi jednoducho museli podeliť a zožali za ne úspech.

#1 Na výške som spadla z poschodovej postele a zlomila si obe nohy a jednu ruku. O pár rokov neskôr som bola na rande a robila si sama zo seba srandu, že som nešikovná. Chlapík mi hneď povedal, že určite nie až tak ako dievča, ktorému raz pomohol jeho brat… keď spadlo z poschodovej postele a zlomilo si obe nohy a ruku. Jasné, že som to bola ja. 

#2 Dala som si spraviť nechty a vybrala si levanduľovú farbu. Môj nechtár mi na to povedal: „Tá bola obľúbená mojej ženy. Zomrela presne dnes pred pätnástimi rokmi. Dnes ráno som sa zobudil a prosil o znamenie, že je tu stále so mnou. Takže, ďakujem.“ 

pixabay.com

#3 Mala som vyplniť kolónku s platom, ktorý si pre túto pozíciu predstavujem. Omylom som zadala dvojnásobok, keďže som klikla na číslo vedľa. Aj tak tú sumu akceptovali. 

pixabay.com
 
 

#4 Moja teta je z dvojičiek. Zistila som to tak, že som otvorila dvere a za nimi stála jej sestra, ktorá ju hľadala. Vedela som, že je moja teta vo vnútri, no zároveň tu stála priamo predo mnou, pýtajúc sa, či je vnútri. Povedať, že som bola zmätená, je slabé slovo. 

pixabay.com

#5 Majitelia mexickej reštaurácie boli ohromení tým, akú štipľavosť jedla znesiem, a tak po mne pomenovali tacos. 

pixabay.com

#6 Niekedy rada provokujem svoju rodinu a skrývam ich veci na miesta, kde by ich nikdy nehľadali. Ako napríklad topánky do topánkovníka, bundy na vešiak, či kľúče do misky na kľúče. 

pixabay.com

#7 Keď som mala 5 rokov, zistila som, že mal môj dedo dvojča. Videla som ho na jeho pohrebe. Bolo by fakt skvelé vedieť to vopred. 

pixabay.com

#8 Naozaj milujem, keď skončím v práci skôr, aby som prekvapil manželku a ona ma privíta dvoma krásnymi slovami: „Vyhodili ťa?“

pixabay.com

#9 V lietadle som sa opýtal, či by som mohol zmeniť sedadlo, aby som nemusel sedieť vedľa plačúceho dieťaťa. Očividne to nie je možné, keď je to dieťa vaše. 

pixabay.com

#10 Predtým než moja mama zomrela, dala otcovi presné inštrukcie ako polievať rastliny v kúpeľni. A on ich poctivo každý deň zalieval. Vyzerali úžasne, takže keď sa sťahoval, rozhodol sa vziať si ich so sebou. Vtedy zistil, že sú umelé. Presne si viem predstaviť, ako sa na tom mama smeje. 

pixabay.com

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20+ Obrázkov: Všetko vtipné z internetu! #322 – Zákerná mandarínka a aj policajti

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili deň #1297: Aký je dnes vôbec deň?