in

10 príbehov z manžlstva – niektoré pobavia, iné zasa vzťah ukončili

Úspešné zvládnutie manželstva alebo partnerstva je vec, o ktorú sa snaží každý pár. Dobrý vzťah však nevznikne len tak – vyžaduje si veľa tvrdej práce, trpezlivosti a poučenia sa z neúspechu. Dosiahnutie tohto cieľa je však dosť ťažké, ak vás váš partner neustále kritizuje. Do dnešnej kompilačky sme pridali 10 príbehov z manželstva, ktoré nedopadli úplne najlepšie.

 

#1 V naše prvé ráno ako manželský pár som vstala a pripravila nám obom raňajky. Môj manžel to slušne zjedol a potom mi povedal, že v skutočnosti nezvykne raňajkovať a tým pádom som mu nemuseli nič robiť.

#2 Rodičia sa zosobášili koncom 60. rokov a moja mama začala prevádzkovať ich spoločnú kanceláriu.  Moja mama sa ho opýtala, koľko peňazí bude dostávať a môj otec jej povedal, že sú partneri a môže míňať koľko peňazí len chce. Už sú spolu 40 rokov.

#3 Môj priateľ z vysokej školy sa oženil s jednou milou ženou. Krátko po svadbe mu na večeru urobila jeho obľúbené jedlo, no vôbec mu nechutilo a tak keď si ho chce dať znovu, musí si ho pripraviť sám.

#4 Som s mojou manželkou už 11 rokov, ale prať dávam iba ja

#5 Moje manželstvo trvalo len rok a pol, no za ten čas ma môj manžel naučil, ako mám „správne“ poskladať oblečenie.

#6 Moja babka mala 70 rokov a stále prala vo vani. Trvalo jej to doslova hodiny a stratila pri tom dosť svojich síl. Dôvod, prečo to robila? Povedala, že čistiaci prostriedok do práčky by bol drahý, no sama jeden používala, keď prala vo vani. Ten bol rovnako drahý.

#7 Moja žena ma požiadala, aby som nôž nezapichoval priamo do masla a iné podobné veci, ktoré som mal robiť podľa nej. Toto manželstvo nám vydržalo 1 mesiac.

#8 Krátko potom, čo sa moji rodičia vzali, môj otec povedal, že by si dal nejaké avokádo. Mama ho ešte nikdy predtým nevidela a spýtala sa ho, ako ho má pripraviť. Otec zažartoval a povedal že ho má upiecť, mysliac si, že moja mama len žartuje. Mama ho však upiekla a otec ho musel celé zjesť.

#9 Poznám pár, ktorý sa rozviedol, pretože sa im pokazila práčka. Ona bola aj s deťmi sama doma a on ťažil uhlie. Mesiac sa mu vo vani pokúšala zmyť prach z oblečenia a keď sa jej to nedarilo, tak sa nahnevala a nakoniec sa rozišli. Sranda bola, že za peniaze po rozvode si namiesto práčky kúpila nový televízor.

#10 Vydala som sa v roku 2017. Už vopred vedel, že nechcem mať deti, ale keď sme sa vzali, zrejme si myslel, že sa to z nejakého dôvodu zmení. Povedal mi, že mi nedovolí antikoncepciu, aby sme mohli mať deti. O pár mesiacov neskôr som ho opustila.

 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre