in

10 žien prezradilo, ako tehotenstvo ovplyvnilo ich zmýšľanie a chute. Neuveríte, čo niektoré vystrojili

Tehotenstvo je krásne, no zároveň náročné obdobie v živote ženy. Nielenže musí na sebe nosiť obrovskú váhu a je jej často zle, má ešte aj nezvyčajné chute a niekedy ju oklame vlastný rozum. Toto sú tie najlepšie historky žien a ich partnerov o tom, ako sa správali počas tehotenstva.

#1 Keď bola moja kamarátka tehotná, začala byť paranoidná. Vraj je to normálne a robia to hormóny. Neustále hľadala dôkazy, že ju jej manžel podvádza. Napríklad „ženský vlas“ alebo vôňu parfému. Nedávno prišla ku mne domov aj s taškou s tým, že od neho odchádza a podáva žiadosť o rozvod. Ukázalo sa, že mu volala a on bol akurát na benzínke a v pozadí bolo počuť ženský hlas.

Zdroj: Pexels

#2 Kedysi mi veľmi vadila zima a môj manžel bol presný opak. Bola som cca v ôsmom mesiaci a akurát bola zima. Mala som na sebe kraťasy a tričko, zatiaľ čo manžel mal na sebe župan a teplé ponožky. Pootvárala som všetky okná, aby som mohla cítiť čerstvý vzduch. Môj manžel nechápal, čo sa so mnou stalo.

Zdroj: Pexels

#3 V ranom štádiu tehotenstva som veľmi túžila po nakladaných uhorkách. Nie však po tých zo zaváraninovej fľaše. Mala som chuť len na tie z cheeseburgerov. Raz mi kolega v práci doniesol krabicu burgerov a ja som len sedela a vyberala z nich uhorky.

Zdroj: Pexels

#4 Vždy mi vadil pojem „tehotenský mozog“, keďže na moju inteligenciu som obzvlášť hrdá. Pochopila som však, že je to reálny jav, keď som sa pokúsila oholiť si podpazušie zubnou kefkou.

Zdroj: Pexels

#5 Bola som tehotná a varila vývar. Pamätám si, že som si pomyslela, že v ňom chýba soľ. Tak som schmatla prípravok na umývanie riadu a začala ho liať do hrnca. Chudák môj zmätený manžel prehlásil, že sa radšej naobeduje u svojej mamy.

Zdroj: Pexels

#6 Išli sme s manželkou na prechádzku a v polovici začala panikáriť, že sme bábo nechali doma. Stále ho mala v bruchu.

Zdroj: Pexels

#7 Raz v noci, keď bola moja manželka tehotná, som sa v noci zobudil na to, ako ma štuchá do boku. Spýtal som sa jej, čo sa deje. Povedala, že jej je zima, lebo na ňu z nosa fúkam studený vzduch.

Zdroj: Pexels

#8 Moja žena plakala, pretože nemohla nájsť svoje ponožky… mala ich na nohách.

Zdroj: Pexels

#9 Raz v noci som sa zobudil na hlasné búchanie. Išiel som za zvukom a našiel som svoju tehotnú manželku sedieť pri mrazničke a obíjať z nej ľad. Povedala, že chce studenú kávu, ale vo formičkách nebol ľad a čakať, kým voda zamrzne, by trvalo príliš dlho, takže to musela urobiť takto. A to bol len 4. mesiac… Bál som sa predstaviť si, čo bude ďalej.

Zdroj: Pexels

#10 Kedysi som si myslela, že tehotné ženy preferujú veľmi nezvyčajné jedlá: niektoré chcú sladké a slané, iné horké. Myslela som si, že ma to vôbec neovplyvní a že tehotné ženy si to vymýšľajú, aby sa k nim muži správali inak – s väčším súcitom. Ale včera som tak sedela, pálila kúsky papiera a vdychovala dym. Dnes som zistila, že chcem znova cítiť vôňu ohňa. Teraz sa bojím, že v dome niečo podpálim. Som v 8. mesiaci tehotenstva.

Zdroj: Pexels

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Títo ľudia na chvíľu úplne zabudli, čo je šťastie

Ed Sheeran rozplakal prekvapenú fanúšičku. Pieseň jej zahral priamo u nej doma