in

11 prípadov, kedy ľudia prekvapili iných svojou hlúposťou

Každý človek má svoje trápne momenty, na ktoré by najradšej zabudol. Niekedy to však nie sú len momenty a existujú ľudia, ktorých nezaujíma to, koľkokrát im niekto vysvetlí, že nemajú pravdu, alebo tvrdia hlúposti.

#1 Staršia pani prišla do banky a požiadala ma, aby som jej z účtu vybral 10 dolárov. Povedal som jej, že ak chce vybrať menej ako 100, musí použiť bankomat. Poprosila ma, aby som jej teda vybral 1000 v 10-dolárových bankovkách. Nebol som z toho práve nadšený, ale spočítal som to a podal jej ich. Vzala si 10 dolárov a zvyšok mi podala so slovami, že ich chce vložiť na účet.

Zdroj: Pexels

#2 Chlapík mi ukázal svoje tetovanie v čínštine. Tvrdil, že má vytetované „milovník ázijskej krásy“. V skutočnosti jeho tetovanie znamenalo „úchylák z cudziny“.

Zdroj: Pexels

#3 Raz som sa kolegyni chválila, že mám celý outfit zo sekáča. Započul to môj šéf a odtiahol si ma bokom a požiadal ma, aby som nehovorila, že nakupujem v sekáčoch, aby to nevyznelo, že ma dostatočne neplatí. Ak by vás to zaujímalo, naozaj nedostávam dosť.

Zdroj: Pexels

#4 Cez víkendy pracujem ako šofér Uberu. Raz som viezol mladú babu, ktorá mohla mať niečo po dvadsiatke. Povedala mi, že sa v mojej prítomnosti necíti komfortne. Celú jazdu som s ňou neprehodil ani slovo, takže som nechápal, čo tým myslí a spýtal sa jej, ako to môžem napraviť. Povedala mi, že sa jej nepáči ako sa „hrajkám s tou páčkou v strede auta“. Myslela riadiacu páku. Povedala mi, že ju nemusím používať, keďže jej auto ju nemá a funguje aj bez toho. Väčší šok som však dostal, keď začala tvrdiť, že pracuje ako automechanička.

Zdroj: Pexels

#5 V škole ma obvinili z plagiátorstva. Zavolala si ma komisia a profesori mi začali vysvetľovať, aký závažný priestupok to je. Bola som zmätená a na konci som sa rozplakala. Potom mi ukázali obrázok, ktorý si mysleli, že som okopírovala. Bol to môj vlastný obrázok, ktorý som mala nahodený na vlastnej webovej stránke. Vybehol im vo vyhľadávaní na Googli.

Zdroj: Pexels

#6 Pracujem ako automechanik. Raz bol u mňa zákazník aj s malým synom. Pozrel sa na mňa a povedal mu „takto dopadneš, ak nebudeš chodiť do školy.“ Rýchlo som mu vysvetlil, že k mojej práci musí vyštudovať príslušný odbor. Len tam stál ako prikovaný a čumel na mňa.

Zdroj: Pexels

#7 Videl som komentár, kde niekto argumentoval, že kravské mlieko vzniklo pre ľudí. Hneď pod tým mu niekto vysvetlil, že kravské mlieko je určené pre kravy.

Zdroj: Pexels

#8 Keď som bol tretiak na základke, písali sme test z biológie. Učiteľ mi preškrtol odpoveď „vtákopysk“ na otázku, ktorý cicavec znáša vajcia. Podľa neho bola správna odpoveď „tučniak“. Očividne sú po novom cicavce.

Zdroj: Pexels

#9 Videl som status, v ktorom sa dievča sťažovalo na to, že „je trápne, keď starí chlapi nosia tričko Nirvana akoby sa snažili zapadnúť medzi mladých.“ Hneď potom sa spýtala, či si nemôžu nájsť niečo z ich doby.

Zdroj: Pexels

#10 Chalan v statuse vysvetľoval, prečo by nemali byť tampóny zadarmo. Jeho argument znel „keď nevieš kontrolovať svoj močový mechúr, je to tvoj problém.“ 

Zdroj: Pexels

#11 Na zoznamke som narazil na ženu, ktorá mala v profile napísané, že je panna. Hneď pod tým mala napísané, že je slobodná matka.

Reddit/Big_Boog_Boi_TANK

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre