in

15 obrázkov ktoré ti otvoria oči ak si slobodný alebo ženatý…možno tak budeš chcieť ostať

Je lepšie ostať nezadaný alebo sa radšej by som mal mať vzťah? Dokonca aj niektoré šťastné páry spomínajú v dobrom aké to malo výhody keď ešte nemali spoju polovičku (stíhačku). Je to niečo ako never ending story . Poďme si ukázať niekoľko základných rozdielov.

 

1. V práci si lev, doma si pudel

Si kráľ alebo kráľovna svojho vlastného života? Si sam sebe pánom? Maš kontrolu nad svojim životom? Ak si odpovedal 3x Áno, tak si najskôr slobodný/á . Sorry. Pamätaj, v manželstve si stále vlastnený svojim partnerom a nikdy by si nemal konať ako slobodný. Vraj.

 

Všetko alebo nič

 

2. Môže sa to stať ak nie si zodpovedná osoba.

Hlavna pointa je že partneri si navzájom nekradnú peniaze ALE jeden z partnerov (prevažne žena) môže skombinovať vaše príjmy aby sa dali využiť lepšie. Toto sa často stáva ak jeden z partnerov nie je dobrý v plánovanom míňaní. No určite sa to stáva ak jeden z partnerov je dostatočne sprostý aby to dopustil.

2

3. Upraví si náraznik.

Určite sa neobliekaš rovnako keď si slobodný ako keď máš šancu nadviazať nejakú známosť alebo aspoň nemal by si. Väčšina žien, no nie všetky, sa radšej zdržia týchto „funky“ štýlov a radšej preferujú formálne alebo pohodlné oblečenie.

Muži na druhú stranu nosia tie isté tepláky pred tým než ju spoznali ako aj po svadbe.

3

4. Tvoj sociálny profil si konečne odpočinie.

Dievčatá, zrejme vám už nechodia náhodne žiadosti na priateľstvo alebo správy ako kedysi po piatku či sobote. Dokonca aj tvoji kamaráti si dva krát rozmyslia čo ti napíš pod status alebo ako ti decentne pochvália fotku

4

5. Tvoj miláčik začne pochybovať o tom či sú to svaly.

Počas toho ako ju chceš zbaliť sa aj občas dvihneš na hrazde (možno). Potom ako ju zbališ si pomaly začneš hovoriť „veď už je moja“. V manželstve tvoja polovička prevezme nejaké domáce práce ktoré si ty doma musel vykonávať (veď mamka nakázala) a nedajbože si vyhral jackpot a ona vie ešte aj variť.

5

6. Tvoje vlasy sa pomaly začnú meniť na futbalový štadión.

Myslím že obrázok vraví za všetko. Vlasy sú jedná z veci ktoré mužom začnú chýbať v manželstve, vlasy sú hneď za peniazmi. Manželstvo ako také za to nemôže ale stres áno. V manželstve nadobudneš nového človeka vo svojom živote a ty zrovná vtedy začneš prichádzať o vlasy, náhoda? Ja si myslím že nie. No je to na každého osobitnom posúdení.

6

7. Spôsob zábavy.

Tvoje playmates sa trošku zmenia a aj niektorých plagátov sa budeš musieť vzdať. Budeš mať po dobe tie malé veci ktoré robia neustále len 3 veci dookola a ty sa s nimi musíš hrať. Hranie sa s deťmi je jeden z najkrajších momentov v tvojom živote a bla bla a tak ďalej, veď ty uvidíš.

7

8. Muži v chobote to pochopia.

Tento obrázok krásne znázorňuje ako si muži užívajú svoj voľný čas (áno ja viem že ten tvoj ti rozprava že on taký nie je alebo že to je ponižujúce, tak mu ver ďalej a j to už nečítaj). Slobodný muž závidí tomu ženatému aký to je šťastný bastard a môže mať sex 27/7, zatiaľ čo ženatý krásne spomína na to ako sa mohol venovať „maličkému“ kedy chcel a koľko chcel. Ach bože, obaja sa tak strašne mýlia.

8

9. Koniec vyťahovaniu sa.

Pamätáš si na všetky tie sprostosti ktoré si stváral aby si zaujal dotyčnú slečnu? Ak budeš chcieť niektorý z týchto kúskov vyskúšať aj po svadbe, buď opatrný pretože sa veľmi ľahko môžeš dostať do problémov rôzneho druhu. Napríklad sa môžeš za záhadných okolnosti utopiť.

9

10. Tvoje párty zvyky začnú zapadať prachom.

Tie dni kedy sa zobudíš v sobotu ráno a spomínaš si len na útržky a potom rozmýšľaš ako si sa dostal domov a rýchlo hľadáš mobil aby si si osviežil pamäť a zistil čo sa dialo sú preč. Či sa ti to páči alebo nie minimálne ich budeš musieť obmedziť, opäť raz prepáč. Budú ťa čakať dlhé večery s tvojou láskou kedy jej budeš musieť pomáhať aj variť zatiaľ čo kamoši budú na koncerte Horkýže Slíže, áno počul si dobre, variť!

10-1 10-2

11. Aj Emma Watson bude časom Emma Fatson.

Aj ženám sa trochu upraví figúra po manželstve. Samozrejme je to z mnoho dôvodov ako nie len stereotyp ale aj tehotenstvo a podobne…a niektoré len proste viac žerú.

11

12. Čoraz častejšie budeš musieť dostavať schválenie

Inak sa tomu nadáva aj spoločne rozhodovanie. Už si viac nebudeš môcť kupovať čo sa ti páčilo pretože budeš detinský, málo reprezentatívny, staromódny a veľa ďalšieho. V manželstve sa proste priprav na kritiku či sa ti to páči alebo nie. Samozrejme že to neplatí pre každého, stále si môžeš kúpiť čo chceš veď to poznáš, čo oči nevidia to srdce nebolí.

12

13. Starostlivosť o seba ťa bude baviť čoraz menej.

Muži alebo ženy, kto je v manželstve alebo vo vzťahu už dlhší čas (nemyslím viac ako mesiac kedy si myslíš že to s nim začína byť vážne) neskôr začneš zastávať názor že je úplné v poriadku keď ostaneš „naturálna“.

13

14. Si gentleman, veď to potiahneš.

Ak si myslíš že manželstvo je o laske a sexe tak sa strašne mýliš. Vraví sa že manželstvo je jedna z najväčších zodpovednosti ktoré budeš mať na ramenách. Zaobstarať nie len seba ale aj deti…áno chápeš správne že naznačujem že ti ostane menej na kamošov, chlast, pytle, ak vôbec. Veď pochopíš keď príde prvý nájom, inkaso alebo alimenty.

14

15. Tento príbeh je smutný, napísal sám život.

Kamoško je to tak v manželstve sa začne stávať že si v peňaženke nájdeš lístok a na ňom zoznam toho čo vám v domácnosti chýba. Nedá sa od toho utiecť…len ti môžem poradiť že občas sa mi stane že sa mi „vybije“ mobil a teda správa ohľadom nákupu mi nedošla alebo lístok mi musel „náhodou“ vypadnúť z peňaženky. No s následkami sa už musíš popasovať sám.

15

   
Odoberať
Upozorniť na

3 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Crystal
8 roky dozadu

Boooože tu je niekto riadne zakomplexovaný

Beethoven
8 roky dozadu

pán ing., pred operáciou, alebo po? mimochodom, pán, alebo pani crystal, toto je zvrátený humor. nie úplná realita

Ing
8 roky dozadu

nesuhlasím s takmer ničím 🙂 a to som muž..