in

3-ročné dievčatko zabáva milióny ľudí: Tento kuriózny text si vybralo ako „rozprávku“ na dobrú noc

Aj keď v súčasnosti odchádza tento tradičný zvyk do zabudnutia, ba priam umiera, čítanie na dobrú noc je pre každé dieťa nezabudnuteľnou spomienkou. Okrem prvoradého účelu – čo najrýchlejšie zaspať – a rozvoja detskej predstavivosti, ponúka táto krásna aktivita príležitosť pre vznik netradičných situácií.

Zdroj: YouTube/Good Morning America, Freepik.com – freepik

Ak aj vám čítavali vaši rodičia či starí rodičia rozprávky na dobrú noc, iste ste mali nejakú konkrétnu, ktorú ste počúvali s obľubou a žiadali si ju opakovať dookola. Či už to boli variácie a originály rozprávok ako Červená čiapočka, rozprávka o siedmich kozliatkach, o psíčkovi a mačičke, alebo rôzne iné príbehy napríklad od Pavla Dobšinského, s najväčšou pravdepodobnosťou ste si nikdy nevyžiadali takú morbídnosť, akú zažila Megan Mordaunt pri strážení trojročného dievčatka.

Nemenované dieťatko si vypýtalo od svojej strážkyne prečítať návod na obsluhu kávovaru ako rozprávku na dobrú noc. Taký ten papierový manuál, ktorý nikto z nás nikdy v živote nečítal. Au pair – ako sa nazývajú (zväčša) mladí ľudia, ktorí vypomáhajú rodinám so starostlivosťou o ich deti – Megan sa vyjadrila, že nikdy nezažila šialenejšie dieťa ako to, ktoré stráži od roku 2022.

„Má neuveriteľnú fantáziu a divokú predstavivosť. Vždy keď som v práci, teším sa na to, keď sa spolu znovu stretneme pretože je nesmierne vtipná,“ povedala pre talkshow Good Morning America. Nuž, skvelá inšpirácia pre vás, ako byť vtipným rodičom.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

20 drahých koníčkov, do ktorých ľudia stále investujú #1

Chlapská romantika