in

3. séria Bridgertonu je už na dosah. Pozrite sa, čo všetko už o nej vieme a na čo sa môžete tešiť

Lady Whistledown sa vráti s ďalšími klebetami už čoskoro v tretej sérii Bridgertonu. Táto sezóna sa bude zameriavať na dramatické vzostupy a pády milostného príbehu slečny Penelope Featheringtonovej a pána Colina Bridgertona. Táto séria pritom voľne sleduje dej románu Julie Quinnovej Romancing Mister Bridgerton. Píše o tom Collider.

Penelope je už dlho zamilovaná do Colina a pôsobí ako jeho oddaná priateľka, aj keď ju neustále prehliada a nemieni ju vidieť ako niečo viac. Naznačuje to aj počas poslednej epizódy 2. série, v ktorej ho Penelope započuje, ako sa rozpráva s nejakým džentlmenom a hovorí, že „nikdy by sa mu ani nesnívalo o dvorení Penelope Featheringtonovej“.

Tretia séria bude rozdelená na 2 časti. Prvá vyjde 16. mája a na druhú sa môžete tešiť 13. júna. 

Zdroj: Netflix

Tento rozhovor spôsobí, že je v tretej sérii Penelope pripravená hľadať si manžela. Takého, ktorý by rešpektoval ju aj jej alterego Lady Whistledown.

Herecké obsadenie ostane takmer rovnaké a uvidíme, ako sa rozvinul príbeh Anthonyho a Kate. Pre fanúšikov Daphne, vojvodkyne z Hastings, máme však zlé správy. Phoebe Dynevor sa totiž rozhodla v tretej sérii neúčinkovať. 

Máme však aj dobré správy. V júli 2022 bolo oznámené, že sa k obsadeniu pridali ďalší traja herci, ktorí pravdepodobne hrajú nových nápadníkov Penelope. Daniel Francis (Once Upon a Time) si zahrá Marcusa Andersona, Sam Phillips (The Crown) stvárni Lorda Deblinga a James Phoon si zahrá Harryho Dankwortha.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bridgerton (@bridgertonnetflix)

Oficiálna synopsa znie:

„Od Shondalanda a novej showrunnerky Jess Brownellovej sa Bridgerton vracia s už treťou sériou a zisťuje, že Penelope Featherington (Nicola Coughlan) sa konečne vzdala svojej dlhotrvajúcej zamilovanosti do Colina Bridgertona (Luke Newton) po tom, čo si vypočula jeho znevažujúce slová o svojej minulej sezóne. Rozhodla sa však, že je čas nájsť si manžela, najlepšie takého, ktorý jej poskytne dostatok nezávislosti, aby mohla pokračovať vo svojom dvojitom živote ako Lady Whistledown, ďaleko od svojej matky a sestier. Ale bez sebadôvery Penelopine pokusy o sobáš veľkolepo zlyhávajú. Medzitým sa Colin vrátil zo svojich letných ciest s novým vzhľadom a vážnym zmyslom pre vychvaľovanie. Ale je skľúčený, keď si uvedomí, že Penelope, jediná osoba, ktorá si ho vždy vážila takého, aký bol, je k nemu chladná. Colin túži získať späť ich priateľstvo a ponúkne sa, že bude Penelope mentorom v oblasti sebadôvery a že jej túto sezónu pomôže nájsť manžela. Ale keď jeho lekcie začnú fungovať až príliš dobre, Colin sa musí popasovať s tým, či sú jeho city k Penelope skutočne len priateľské. Situáciu pre Penelope komplikuje jej roztržka s Eloise (Claudia Jessie), ktorá si našla nového priateľa na veľmi nepravdepodobnom mieste. Zatiaľ čo Penelopina narastajúca prítomnosť v dave ešte viac sťažuje udržanie jej alter ega Lady Whistledown v tajnosti.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Netflix US (@netflix)

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre