in

41-ročná „Left-handed Granny“ je pokrytá tetovaniami a piercingami a internetovým trollom odkazuje, že to miluje

„Left-handed Granny“, tak samu seba nazýva 41-ročná žena na sociálnych sieťach, na ktorých sa rada chváli svojím netradičným výzorom. Vo svojich 41 rokoch na sebe nosí okolo 30 piercingov, desiatky tetovaní, diamantové zuby (pravdepodobne nie zo skutočných diamantov) a každý deň inú parochňu.

@lefthanded_granny #viral #fyp #bodymods #piercedgrandma #ink #piercings #tattoograndma #facetattoo #grandma #womanwithtattoos ♬ original sound – left-handed Granny

Najviac piercingov však pokrýva práve tvár tejto ženy, takže je pre ňu priam nemožné svoje čačky-mačky pred hocikým schovať.

Zdroj: TikTok / @
lefthanded_granny

Sama tvrdí, že tieto estetické zábavky a modifikácie jej pomohli cítiť sa krásna, keď sa sama na seba pozrie do zrkadla. Jej digitálne obecenstvo však zväčša nie je voči jej výzoru rovnako pozitívne naladené.

@lefthanded_granny Replying to @3979966ric #foryou #viral #answer #response #fyp #thatlook #copie ♬ original sound – left-handed Granny

Veľa ľudí na jej videá v komentároch reaguje veľmi špecificky – tvrdia, že ak to už teraz vo svojom veku neľutuje, pribudne jej ešte zopár rokov a svoje piercingy ľutovať začne. Iní jej píšu, že sa jej piercingy nikomu nepáčia, a dúfajú, že si z nej nikto nikdy nebude brať príklad a nezničí svoju tvár rovnakým spôsobom.

@lefthanded_granny Replying to @paulineprincess11 #ink #pierced #bodymods #answer #fyp #viral #response #facetattoo ♬ original sound – left-handed Granny

Niektorí nechápu, ako dokáže s toľkým kovom okolo pier jesť alebo sa bozkávať s priateľom (áno, presne tak, aj táto osoba má partnera, tak ako je možné, že ty si ešte stále single?). K tejto záhade sa vyjadrila len stručne, robí to vraj ako každý iný normálny človek a jej piercingy jej údajne nijako nezavadzajú.

Zdroj: TikTok / @
lefthanded_granny

„Left-handed Granny“ má pre všetkých kritikov jednoduchú odpoveď. Internetovým trollom sa vraj páčiť nemusí, no sama so sebou je spokojná a určite plánuje pridávať ďalšie a ďalšie piercingy a tetovania.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre