in

43-ročný muž, identifikujúci sa ako batoľa, hľadá opatrovateľku detí na plný úväzok

Ľudia sa dnes identifikujú ako hocičo, predstavivosti sa medze vôbec nekladú. 43-ročný Stanley Thornton z Kalifornie sa tak rozhodol, že bude navždy batoľaťom. A toto svoje rozhodnutie spĺňa dobodky už viac ako 20 rokov.

Zdroj: Youtube / iWonder

Stanley robí všetko, čo by ste od tak malého dieťaťa očakávali. Spáva v kolíske stavanej na mieru, jedáva na stoličke pre deti robenej na mieru, hrá sa s hračkami, cucá dudlík, necháva sa kŕmiť, sprchovať, a dokonca aj prebaľovať, pretože nosí plienky na mieru. Tvrdí, že keď má na sebe plienku, cíti sa, ako by ho celú dobu objímala mamka.

Zdroj: Youtube / iWonder

Mimo domu sa tento muž správa úplne normálne, ako dospelý človek. Akonáhle však príde domov, prepne do svojho detského módu a necháva svoju spolubývajúcu, aby sa o neho starala. Sandra Diaz, jeho spolubývajúca, sa rada stavia do role jeho matky. Tvrdí, že Stanleyho vníma ako svojho synovca a berie ho ako svoju vlastnú rodinu.

Zdroj: Youtube / iWonder

Tento muž trpí psychickou kondíciou nazývanou parafilný infantilizmus, a napriek tomu, že ju veľa ľudí spája so sexuálnymi fetišmi, Stanley dokola opakuje, že tomu tak v jeho prípade nie je, a v hraní sa na dieťa nachádza len mentálny komfort.

Zdroj: Youtube / iWonder

Stanley sa vo svojom detsve nikdy necítil s dospelými v bezpečí a v určitom momente svojho života bol dokonca šikanovaný. V infantilizme začal nachádzať istú formu komfortu a úteku od reality už keď mal 13 rokov.

Teraz toto prerastené dieťa hľadá opatrovateľku na plný úväzok, ktorá by sa mu nebála meniť XXL plienky.Hlási sa niekto?

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre