in

50 Cent schudol 24 kg kvôli filmu, ktorý poriadne nikto nevidel a má slabé hodnotenia

50 Cent je pseudonym známeho amerického rapera. Ten patril na začiatku tohto milénia k najväčším hudobným hviezdam nielen v rámci svojho žánru, ale všeobecne. Neskôr sa z hudby presunul aj k filmom a začal natáčať viacero snímok.

Úplne prvý film, v ktorom si 50 Cent zahral, bol počin Get Rich or Die Tryin‘ z roku 2005, ktorý u nás vyšiel pod názvom Zbohatni alebo zdochni. Od tohto roku sa raper objavoval čoraz častejšie vo viacerých filmových projektoch.

Autor tejto fotografie je Alex Const

V roku 2010 prijal úlohu vo filme All Things Fall Apart. Je to americká športová dráma, ktorá vyšla v roku 2011. Na Slovensku má názov Nezvratná diagnóza. 50 Cent si v tejto snímke nielenže zahral hlavnú úlohu, ale podieľal sa aj na scenári.

Zaujímavé je, že hudobník kvôli tejto úlohe musel schudnúť až 24 kilogramov. Sám sa neskôr v rozhovoroch vyjadril, že si zisťoval informácie o hercoch, ktorí podstúpili takéto veľké fyzické premeny kvôli úlohe a inšpiroval sa od nich.

50 Cent dokázal schudnúť na požadovanú váhu, ale jeho výkon v tomto filme nemal takú odozvu, v akú zrejme sám dúfal. Ani diváci, ani kritici neboli zo snímky unesení a ani tržby neboli také, aké sa možno očakávali.

Už v čase vydania filmu v roku 2011 mala snímka len priemerné hodnotenie 58%. V súčasnosti má film na IMDb len 54%, na CSFD trošku viac, 61%.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre