in

6. séria Rookie vyjde neskôr, než ste čakali. Ukáže však nového zloducha, ktorý všetko poriadne zamotá

6. séria Rookie bude mať premiéru neskôr, ako sa očakávalo, kvôli štrajkom. Konečne však rozuzlí koniec piatej série a ukáže, kto prežil a kto nie a tiež to, kto za všetkým skutočne stojí. Píše o tom Screen Rant.

Príbeh 6. série bude nadväzovať na obrovský zvrat na konci 5. série, kde bol zatknutý muž kvôli sérii útokov na LAPD. John Nolan však neveril, že je Luke Moran vinný. Tento prípad je tak stále otvorený v Johnovej mysli a tak ho snáď neprekvapí nový zloduch, ktorý pre dôstojníkov ešte viac zhorší situáciu, kým sa bude môcť opäť zlepšiť.

Zdroj: ABC

Obsadenie v šiestej sérii zahŕňa väčšinu známych tvárí, ktoré pravidelní diváci poznajú a milujú. Jediný, o ktorom nie je isté, že sa vráti, je Aaron Thorsen v podaní Tru Valentina, ktorý bol v kritickom stave po tom, čo bol na konci 5. série postrelený.

Nového záporáka si zahrá Kristian Bruun, ktorý stojí za všetkými útokmi, ktoré ste videli v piatej sérii. Už to len musia naši policajti dokázať.

Zdroj: ABC

Existuje tiež veľká šanca, že sa vráti Elijah Stone, hoci bol v 5. sérii zatknutý, a že romantický príbeh medzi Johnom a Bailey a Timom a Lucy bude pokračovať.

Šiesta séria bude mať premiéru 20. februára 2024.

Zdroj: ABC

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre