in

7 naozaj hlúpych vecí, nad ktorými sa ti pozastaví hlava

Súčasťou krásy ľudstva je to, akí sme všetci nedokonalí. Pomyslite na tú úroveň naivity, falošných nádejí a nesprávnych predpokladov, či presvedčení, ktoré počujete okolo seba z každej strany. No nie je to nádhera?

 

#1 Jedno dievča sa raz na hodine opýtalo, na čo existujú farmy, keď si aj tak všetko jedlo kupujeme v supermarketoch. Učiteľka bola taká sklamaná, že musela odísť. My sme nerozumeli, ako mohla preliezť do 8. triedy.

 

#2 Asi pred 17 rokmi som pracovala v kaviarni, kde sme vykladali s kolegyňou šálky na kávu.

Kolegyňa: „Prečo sa nevyrábajú aj šálky pre ľavákov?“

Ja: *Bez slova som otočil šálku o 180 stupňov.“

Za pár rokov bola tá slečna asistentka vedúceho.

 

#3 Jedno dievča mi raz povedalo, že je nemožné, aby som bol Vietnamec, pretože Vietnam bola vojna a nie krajina. Toto sa stalo na vysokej škole.

 

#4 Pred pár rokmi sme viedli s kolegom debatu o veľkom zatmení. Počúval nás ďalší kolega, ktorý na to zdesene povedal, „Vy na to naozaj veríte?“ Mysleli sme si, že nás zle počul, ale on pokračoval, „Neviete, že keby Mesiac vošiel do Slnka, roztopil by sa?“ Úprimne som si myslel, že takýto ľudia neexistujú. 

 

#5 Pracoval som v hoteli. Hosť sa ma opýtal, prečo dnes nie je žiadny ohňostroj na Deň nezávislosti. Boli sme v Bratislave.

 

#6 Keď som mal 13 rokov, povedal som kamarátovi, že existuje liger – úspešne spárený lev v tigrom. On mi na to odpovedal: „Ty idiot, tigre sú samice levov.“

 

#7 Ja: „Je dokázané, že ak sa ti sníva o páde a dopadneš na zem, zomrieš v spánku.“

Kamarát: „To musí byť nejaká hovadia. Ak niekto zomrie v spánku, ako môže potom vedieť, o čom sa mu snívalo?“

Zdroj

   
guest

5 Komentáre
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
NějakéJméno
NějakéJméno
1 rok dozadu

Byli jsme asi v 8 třídě. Sestřenice šla tenkrát při zeměpisu k tabuli na zkoušení. Učitel se jí zeptal, jaké je hlavní město Itálie. Odpověděla, že Paříž. Po tom, co mu to tvrdila i po třetí, raději jí řekl, ať si jde sednout.
O Angličtině se stalo něco podobného, ale to byla myslím tak 6. třída. Měla přeložit větu, kde figurovala červená barva. Červenou 5x označila jako blue a nakonec stůl změnila na koně.
Neměla žádná omezení, která by se měla týkat nějaké poruchy učení. Byla prostě jenom blbá. Do teď nikdo z nás nechápe, jak prolezla 9. třídou.

Prezyvka II.
Prezyvka II.
1 rok dozadu

Raz sa ma slecna v autobuse opytala: „Kde mam vystupit na Bazant party?“, vravim jej, ze „Na konecnej..“ a ona sa ma „.. ako zistim, ze sme na konecnej…“, po kratuckej chvilke jej zaplo, ze vystupime vsetci…

Prezývka
Prezývka
1 rok dozadu

Čo ti poviem, žijeme v obklopení naprostých idiotov

Gustav - Tomi
Gustav - Tomi
1 rok dozadu
Odpovedať   Prezývka

a drvivá väčšina z nich ma hlas vo voľbách – KATASTROFA

dods
dods
1 rok dozadu
Odpovedať   Gustav - Tomi

ano.. ale treba si uvedomit ze az takto sprosti ludia nejdu ani ku volbam… bo je to pre nich picovina..len akurat otazka.. vdaka bohu alebo bohu zial ?

20 moderných rebelov, pre ktorých žiadne pravidlá neplatia

Manžel ma potrestal