in

7-ročné dievčatko prišlo domov s reálnym tetovaním. Jej mama bola zhrozená. Neuveríte, kto jej ho urobil

Sedemročné dievčatko sa vrátilo z rodinnej návštevy s tetovaním. Strážili ju jej teta a babka.

Žena, ktorá vystupuje online pod prezývkou Newskii, vysvetlila, že jej dcéra Jayde trávila čas s rodinou z otcovej strany. Počas toho, ako tam bola, malá Jayde zavolala svojej mame, aby sa jej spýtala, či si môže nechať urobiť tetovanie. Jej mama to samozrejme okamžite zatrhla, no jej teta aj tak urobila po svojom. Píše o tom Mirror.

Zdroj: TikTok/@newskii_soexotic24

Keď prišla Jayde domov, jej mama si okamžite všimla, že má na nohe vytetované krivé srdiečko. Ihneď sa dcéry spýtala, ako je to možné a začala zisťovať, ako sa to stalo. K celému incidentu natočila sériu videí na TikToku. V nich vysvetlila, že jej dcéru potetovala jej 28-ročná teta (sestra dievčatinho otca).

„Kto pri zdravom rozume potetuje sedemročné dieťa? Dávajte si pozor na to, koho necháte strážiť svoje deti!“ napísala žena do popisu videa.

Neskôr pridala ďalšie video, v ktorom sa zhovára so svojou dcérou. Tá jej povie, že ju potetovala jej teta, ktorá sa jej spýtala, či jej to mama dovolila. Malá Jayde povedala, že mama povedala nie, no jej teta to očividne nevzala vážne.

Zdroj: TikTok/@newskii_soexotic24

Jayde však nebola jediné dieťa, ktoré v ten deň daná žena potetovala. Rovnakou ihlou totiž následne potetovala aj svoje vlastné dve deti.

Mama ženy a babička dievčatka neskôr dcérine správanie obhajovala. Tvrdila, že ide len o hennu a tetovanie čoskoro zmizne. Je však zrejmé, že ide o reálne tetovanie, ktoré bude mať dievčatko už navždy, ak ho nedá odstrániť laserom.

Nahnevaná mamička sa neskôr obrátila aj na políciu, no tí zatiaľ nijako nezasiahli.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 vecí, ktoré mali zmeniť svet ale aj napriek tomu sa rýchlo vytratili

Žena sa rozhodla nechať pretvoriť v Shreka. Nie však tak, ako by ste čakali. Zvolila BDSM štýl