in

9 rokov bez: Najznámejšie celebrity, ktoré žili najdlhšie v celibáte!

Celibát je stav, kedy si človek odopiera intímne radovánky. V prípade celebrít by takýto spôsob života nikto nečakal, ale napriek sa tomu sa nájde viacero známych mien, ktoré žili v celibáte niekoľko rokov.

Lenny Krawitz

Známy spevák, ktorý má už 60 rokov, sa v máji 2024 priznal, že žije v celibáte už 9 rokov. Rozhodol sa tak kvôli tomu, že už nechcel zažívať milostné chvíle s niekým, s kým nie je zosobášený.

Autor tejto fotografie je withoutfield

Lady Gaga

Úspešná popová speváčka zažívala tzv. obdobie sucha v roku 2010. Vtedy sa nevyjadrila, koľko presne trvá tento jej „pôst“, ale priznala, že išlo o poriadne dlhý časový úsek. Dokonca sa vraj bála aj toho, aby pri používaní svojho pohlavného nástroja nestratila svoju umeleckú kreativitu.

Autor tejto fotografie je punxie89

Orlando Bloom

Úspešný herec, ktorého poznáme zo sérii Pán prsteňov, či Piráti z Karibiku. Dnes už 47-ročný Bloom zažíval polročné obdobie celibátu predtým, než išiel do vzťahu s Katy Perry. Bloom vtedy povedal, že si pravidelne dáva takúto pauzu od intímností, aby si ujasnil svoje priority v živote.

Autor tejto fotografie je ElHormiguero

Kourtney Kardashian

45-ročná Kourtney Kardashian si dala pauzu od milovania so svojim manželom, bubeníkom Travisom Barkerom. Urobili tak pred pár rokmi, keď sa pokúšali o dieťa a chceli sa aj pomocou celibátu zbaviť toxínov vo svojom tele. Kourtney to prezradila v roku 2022 v rámci ich rodinnej reality šou.

Autor tejto fotografie je Britt Bellamy

Justin Bieber

Ani spevák Justin Bieber nepatrí k tým, koho by ste zrejme čakali v tomto zozname. Kanadský muzikant sa však vyjadril, že si dal od „ťuťu-muťu“ pauzu pred svadbou so svojou súčasnou manželkou. Urobil tak z náboženských dôvodov a aj kvôli tomu, že si chcel oddýchnuť od takéhoto typu zábavy.

Autor tejto fotografie je cukuskumir

Julia Fox

Taliansko-americká herečka a modelka Julia Fox má aktuálne 34 rokov a už dva a pol roka žije v celibáte. Počas svojho májového vystúpenia v relácii Watch What Happens Live uviedla, že podľa nej takéto intímne zblíženie neprináša nič dobré. 

Steven Patrick Morrissey

Steven Patrick Morrissey je populárny pod svojím priezviskom a ako frontman skupiny The Smiths. Navyše je o ňom už roky známe, že žije v celibáte, aj keď mal nejaké vzťahy. Ikonický spevák z anglického Manchestru sa málokedy vyjadruje k tejto tematike, ale raz vyhlásil, že ho priťahujú ľudia (obe pohlavia), ale len niektorí.

Autor tejto fotografie je wonker

Adriana Lima

Krásna brazílska modelka Adriana Lima je v posledných rokoch zaraďovaná medzi najkrajšie ženy sveta. Brazílska kráska však zostala verná svojmu náboženstvu a dodržala sľub celibátu, kým sa nevydala v roku 2009.

Autor tejto fotografie je snobmodels

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre