in

Ak sa neradi bojíte, no aj tak obľubujete horory, tento film je pre vás. Vizuálne vás zaujme viac než vydesí (+ trailer)

Tento bizarný horor vám poskytne dychberúce zábery, vďaka ktorým budete neustále sledovať obrazovku namiesto toho, aby ste si zakrývali oči. Pozrú si ho tak aj tí, ktorí nemajú veľmi horory v obľube.

Zdroj: Bleecker Street Media

Film Gaia vyšiel v roku 2021 a je označovaný za fantasy horor drámu. Ecohoror ukazuje, že matka Zeme vôbec nie je priateľská k ľuďom. 

Oficiálny popis znie: „Zranený lesník na rutinnej misii je zachránený dvoma ľuďmi, ktorí prežili bez kontaktu so svetom. To, čo je spočiatku vítanou záchranou, sa stáva podozrivejším, keď syn a jeho odpadlícky otec odhalia kultovú oddanosť lesu.“

Hrajú Monique Rockman, Carel Nel, Anthony Oseyemi, Alex van Dyk.

Zdroj: Bleecker Street Media

Rozšírený popis znie: „Strážca parku sa počas sledovacej misie v lese stretne s dvoma preživšími, ktorí sa snažia o postapokalyptický životný štýl. Zdá sa, že chlapec a jeho filozofický otec majú vlastné náboženstvo a záhadný vzťah k prírode. Ich existencia má mnoho podozrivých aspektov, ale keď ich jednej noci napadnú podivné postľudské bytosti, zistia, že v tejto divočine existuje väčšia hrozba.“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre