in

Ak ste fanúšikom divných filmov, toto odporúčanie je pre vás. Poteší najmä fanúšikov surrealizmu (+ trailer)

Ak sa vám z tohto filmu nezatočila hlava v kine, stále to môžete napraviť u vás doma. Tento film totiž nie je pre každého a je k nemu potrebná otvorená myseľ. 

Zdroj: IMDb/A24

Film On sa bojí (Beau Is Afraid) vyšiel v roku 2023 a radí sa ku komédii, dráme i hororu. Film pochádza od režiséra Ariho Astera, ktorý je tiež zodpovedný napríklad za filmy Slnovrat alebo Prekliate dedičstvo. 

Oficiálny popis znie: „Po náhlej smrti matky sa mierny, ale úzkostlivý muž postaví svojim najtemnejším obavám a vydá sa na epickú, kafkovskú odyseu späť domov.“

Vo filme hrajú Joaquin Phoenix, Patti LuPone, Amy Ryan, Nathan Lane, Kylie Rogers, Denis Ménochet, Parker Posey, Zoe Lister Jones, Armen Nahapetian a Julia Antonelli.

Zdroj: IMDb/A24

Rozšírený popis znie: „Beau sa bojí – života, sveta a predovšetkým svojej matky. Cestou na rodinnú návštevu je vtiahnutý do nečakanej špirály absurdných udalostí, ktoré si nevedel predstaviť ani v najtemnejších snoch. Na bláznivej ceste plnej humoru, strachu a dobrodružstva sa samotársky čudák musí vyrovnať so svojimi obavami a nakoniec vziať život do vlastných rúk. Filmový vizionár Ari Aster spája sily s hereckým chameleónom Joaquinom Phoenixom (Joker), aby priniesli mimoriadne strhujúci filmový zážitok, ktorý búra bariéry žánru a diváckych očakávaní.“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre