in

Ako je Jack Black spojený s filmom Minecraft?

Keďže bol jedným z aktérov minuloročného filmu The Super Mario Bros. Movie, ktorý mal vážne zmiešané recenzie a zarobil na celom svete viac ako 1,3 miliardy dolárov, zdá sa, že Jack Black je pripravený skočiť späť do sveta filmov založených na videohrách.

Zdroj: Danny Harrison/Flickr

V tomto prípade sa pripojil k Jasonovi Momoovi v obsadení filmu Minecraft. Herecké obsadenie Minecraft-u zahŕňa aj hercov ako Emma Myers, Danielle Brooks, Matt Berry a Sebastian Eugene Hansen.

Podrobnosti o zápletke sa ešte musia objaviť, ale hra, pre tých, ktorí si to možno neuvedomujú, pochádza od švédskeho vývojára Mojang AB a umožňuje vám vytvárať a formovať celý svet.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa VictaTheDragonn (@victathedragonn)

Do roku 2014 predal viac ako 35 miliónov kópií na PC, Xbox 360 a mobilných platformách. Podobne ako v prípade Lega sú jediné príbehy vytvorené používateľmi, ktorí si môžu vybrať, či budú skúmať, tvoriť alebo bojovať medzi sebou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jack Black (@jackblack)

Na mieste prenasledujú aj nočné príšery, s ktorými sa musíte vysporiadať. Microsoft kúpil spoločnosť za pár miliárd v roku 2014. Toto je ten, ktorý sa vyvíja už roky, s menami ako Peter Sollett, Shawn Levy, Rob McElhenney a Steve Carell naraz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jack Black (@jackblack)

Na režisérskej stoličke sedí Jared Hess, pričom natáčanie je teraz naplánované na začiatok tohto mesiaca na Novom Zélande a vydanie v apríli 2025. A nie je to ani zďaleka jediný Blackov projekt spojený s videohrami – bude hrať robota Claptrapa v akčnom filme Borderlands, ktorý konečne vyjde tento august.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Muž z Toronta odbehol 242 maratónov v priebehu 1 roka

15 náhodných a vtipných fotografií z ulíc #1