in

Alyssa Milano vyvolala kontroverziu zdieľaním spoločnej fotky s jej 9-ročnou dcérou

Po jej nedávnom príspevku na Instagrame sa rozprúdila diskusia o výchovných metódach Alyssy Milano. Očarujúca snímka s jej dcérou o ktorú sa podelila, vyvolala rôzne reakcie a vyvolala značnú pozornosť, čo vyvolalo špekulácie.

51-ročná herečka v nedávnom pohľade do svojho života matky ponúkla fanúšikom intímny pohľad. Na Instagrame zdieľala snímku zachytávajúcu pokojné chvíle spánku s jej dcérou a k fotke napísala: „Takto vyzerá spoločné spanie.“

Herečka sa stretla s množstvom láskavých komentárov od fanúšikov, ktorí chválili jej oddanosť materstvu. Jeden obdivovateľ poznamenal: „Aká krásna fotka vás oboch“, zatiaľ čo ďalší chválil: „Ubehne to tak rýchlo. Milujte a vážte si každú sekundu.“

Niektorí kritici však vyjadrili obavy týkajúce sa vhodnosti spoločného spánku pre herečkinu 9-ročnú dcéru Elizabellu.

Jeden komentátor poznamenal: „Je príliš stará na spoločné spanie; toto je magnet vašej pozornosti.“ Ďalší poukázal na to, že „je už príliš veľká“.

Mimochodom, Alyssa Milano nie je jedinou známou mamou, ktorej výber rodičov často vyvoláva diskusiu. Alicia Silverstone sa tiež ocitá v centre pozornosti tejto záležitosti. Čo na takýto vzťah medzi matkou a dcérou hovoríte vy?

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre