in

Avril Lavigne sa vyjadrila ku konšpiračnej teórii, že zomrela a pred rokmi ju nahradila dvojníčka

Avril Lavigne sa opäť vyjadrila k divokej konšpiračnej teórii, že zomrela a nahradila ju dvojníčka. 39-ročná speváčka má za sebou šialenú kariéru a je považovaná za kľúčovú postavu vo vývoji pop-punkového žánru. Doteraz je jej hudba navyše relevantná a na Spotify má takmer šesť miliárd počúvaní. 

Už 20 rokov však kanadskú pop-punkovú hviezdu prenasleduje teória, že zomrela v roku 2003, krátko po vydaní svojho prvého hitového albumu „Let Go“.

Zdroj: YouTube/Avril Lavigne

Priaznivci konšpiračných teórií si všimli, ako sa speváčkin vzhľad v priebehu rokov „zmenil“, a dospeli k záveru, že jediným rozumným vysvetlením je, že ju nahradila žena menom Melissa Vandella.

Toto meno vzniklo na základe myšlienky, že Lavigne mala na ruke napísané „Melissa“. 

V tomto prípade však existuje aj jedna „podteória“, ktorá tvrdí, že táto jej náhradníčka má byť návnadou pre paparazziou, aby si skutočná Avril mohla ochrániť svoje súkromie.

Každopádne Lavigne túto teóriu viackrát poprela.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa CALL HER DADDY (@callherdaddy)

V epizóde podcastu Call Her Daddy sa speváčka vyjadrila k tejto fáme. Moderátorka Alex Cooper sa jej spýtala, akú najbláznivejšiu fámu o sebe počula, na čo Lavigne odpovedala: „Viem, o čom hovoríš. Chcem povedať, že je to pre mňa jednoducho smiešne. Akoby na jednej strane všetci hovorili: ‚Vyzeráš úplne rovnako. Ani o deň si nezostarla.‘ Ale na druhej strane sú ľudia ako… že je tu konšpiračná teória, že nie som ja.“

„Úprimne, nie je to až také zlé. Mohlo by to byť horšie, však? Mám pocit, že som dostala dobrú. Nemám pocit, že by to bolo negatívne. Nie je to nič strašidelné,“ dodala Avril.

„Samozrejme, že som to ja, je to také hlúpe. Myslím, že to robili aj s iným umelcom. Nie som jediná. Myslím si, že to tak majú aj iní ľudia,“ potvrdila znova speváčka.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre