in

Až keď dospeli, zistili, že je to blbosť. Títo ľudia sa podelili o bizarnosti, ktorým v detstve verili

Deti majú naozaj kreatívnu a výstrednú predstavivosť. Nič pre nich nie je nemožné a tak sa niekedy nestačíte diviť, s čím prídu. Vy ste samozrejme neboli iní a našťastie si niektorí dospeláci presne pamätajú bizarnosti, ktoré sa im zrodili v hlave.

#1 Keď som bol dieťa, myslel som si, že všetky hračky majú city. Takže keď som videl, ako nejaké dieťa hodilo hračku, vždy ma to mrzelo. Raz som od zlosti buchol do môjho plyšáka a potom som plakal, pretože som si myslel, že som mu ublížil.

Zdroj: Pexels

#2 Keď som bol malý, myslel som si, že v bankomate sú ukrytí škriatkovia a ich prácou je zobrať kartu, skontrolovať ju a potom dať ľuďom peniaze. Zároveň som bol presvedčený, že majú vo vnútri svoju vlastnú telku a jedlo.

Zdroj: Pexels

#3 Spýtala som sa učiteľky, či môžem ísť na záchod a ona sa ma spýtala či je to naliehavá situácia. Pochopila som to tak, že sa má pýta, či mi je zle a potrebujem zavolať sanitku, takže som povedala nie. Skoro som sa v ten deň pocikala.

Zdroj: Pexels

#4 Myslel som si, že ľudia, ktorí majú dwarfizmus, sú takí malí, lebo sa narodili 29. februára. Dávalo mi to zmysel, keďže majú narodeniny každé štyri roky a tak nikdy nemohli narásť o celý rok ale len o štvrtinu.

Zdroj: Pexels

#5 Keď som bol dieťa a šiel v noci na záchod, vždy som spláchol a šprintoval späť do postele. Bol som presvedčený, že monštrá priťahuje zvuk a tak keď budú počuť splachovať záchod, pôjdu do kúpeľne a nie za mnou.

Zdroj: Pexels

#6 Ako dieťa som si myslela, že bozk na svadbe spustí v žene nejaký biologický proces, vďaka ktorému zrazu začne mať deti. Keď som zistila, že existujú aj nevydaté ženy, ktoré majú deti, bola som strašne zmätená.

Zdroj: Pexels

#7 Keď som bol dieťa, nechápal som, prečo musia mať ženy vždy zakryté prsia. Veril som, že existuje nejaké tajomstvo, kvôli ktorému ich schovávajú a keďže mi to nikto nechcel povedať, zhodnotil som, že ide o niečo nebezpečné. Môj tip bol, že na nich majú malé ústa s ostrými zubami. Keď som zistil, že majú pod tričkom to isté ako ja, len o čosi väčšie, bol som zmätený a sklamaný.

Zdroj: Pexels

#8 Ako dieťa som verila, že ak žena čakala naraz viac detí ako sú dvojčatá, určite ich nemohla mať všetky v bruchu. Jednoducho som nechápala, ako by sa tam mohli zmestiť. V tom čase bola v správach žena, ktorá čakala šestorčatá a ja som si pomyslela – dve sú v bruchu, dve v lýtkach a dve v podpazuší.

Zdroj: Pexels

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre