in

Blake Lively hviezdi v romantickej dráme podľa románu Colleen Hoover „Končí sa to nami“

Blake Lively je skutočná hviezda a nikdy nezaháľa. Najnovšie sa objaví v novopripravovanej romantickej dráme podľa bestsellerového románu Colleen Hoover „Končí sa to nami“.

Sony Pictures pripravuje nový film „Končí sa to nami“. Štúdio zdieľalo trailer k filmu s Blake Lively, Justinom Baldonim a Brandonom Sklenarom. Ide o romantickú drámu podľa rovnomenného románu Colleen Hoover.

Lively hrá Lily Bloom – ženu, ktorá prekoná traumatické detstvo, aby sa vydala do nového života v Bostone a splnila si celoživotný sen o otvorení vlastného podniku.

Zdroj: Pixabay/Pexels

„Náhodné stretnutie s očarujúcim neurochirurgom Ryleom Kincaidom (Baldoni) podnieti intenzívne spojenie, no keď sa obaja do seba hlboko zamilujú, Lily začína vidieť Ryleove stránky, ktoré jej pripomínajú vzťah jej rodičov. Keď Lilyina prvá láska, Atlas Corrigan (Sklenár), náhle znovu vstúpi do jej života, jej vzťah s Ryleom je obrátený a Lily si uvedomí, že sa musí naučiť spoliehať na vlastnú silu, aby urobila nemožnú voľbu pre svoju budúcnosť,“ uvádza sa v oficiálnom súhrne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa It Ends With Us (@itendswithusmovie)

Scenár k filmu napísala Christy Hall a režíroval Baldoni. Hrajú aj Jenny Slate, Hasan Minhaj a Amy Morton, pričom mladú Lily a Atlasa si zahrajú Isabela Ferrer a Alex Neustaedter. Film má v kinách premiéru 9. augusta.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre