in

Bol pri pôrode, to mu zničilo manželstvo. Austrálčan žiadal od nemocnice astronomické odškodné

Niektoré rodičky si pri svojom pôrode vyžadujú prítomnosť partnera, iné s tým zásadne nesúhlasia. Pôrod však nie je nijaká oku lahodiaca procedúra a vyžaduje si silný žalúdok. Ten, ako sa zdá, nemal istý Anil Koppula z Melbourne.

Foto: Freepik.com – DCStudio

Vskutku bizarný prípad sa nedávno odohral u našich protinožcov. Spomínaný otecko bol ešte v roku 2018 prítomný pri pôrode svojej manželky, ktorej robili cisársky rez. Keďže ide o ekvivalent operácie, kedy žene vidno vnútornosti, je to pohľad len pre psychicky zdatnejších jedincov. K ním ale Koppula nepatril a po piatich rokoch sa rozhodol oživiť svoje nepekné spomienky na túto inak významnú udalosť v jeho rodine.

Foto: Pexels.com – Rene Asmussen

Nemocnicu Royal Women´s Hospital zažaloval za to, že mu personál dovolil sledovať pôrod, počas ktorého sa mu naskytol pohľad do tela manželky a na jej krv. To malo za následok duševné poznačenie, ktoré dokonca malo viesť k rozvoju psychického ochorenia a zapríčiniť rozpad jeho vzťahu. Od nemocnice žiadal odškodné vo výške jednej miliardy dolárov.

Súdne konanie však dalo za pravdu nemocnici, ktorá sa voči Koppulovým obvineniam riadne ohradila. Ten síce s verdiktom Najvyššieho súdu nesúhlasil, no neodvolal sa proti nemu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 detí, ktoré to svojimi hláškami dostanú každého

Svetoznámy komik šokoval bozkom Lionela Messiho. Reakcia futbalovej hviezdy stála za to