in

Bude ďalšia časť kultového filmu Top Gun?

Paramount dúfa, že franšíza Top Gun bude mať pokračovanie. Spoluscenárista Top Gun: Maverick Ehren Kruger píše scenár k novému dielu a zdroje hovoria, že režisér Maverick Joe Kosinski sa tiež vráti k réžii.

Zdroj: GALGALIZIA/Deviantart

Zámerom je znovuzjednotiť Toma Cruisa s jeho kolegami novej generácie Milesom Tellerom a Glenom Powellom. Tento vývoj prichádza niekoľko dní po tom, čo Warner Bros. Discovery oznámilo, že Cruise podpísal zmluvu o hraní a produkcii filmov pre Warnerov, hoci tento pakt nie je exkluzívny.

Nedávne filmy herca boli z veľkej časti v Paramounte, aj keď tam nemal dohodu. Zatiaľ čo niektorí by mohli považovať správy o Top Gun-e za zavádzajúce, realita je taká, že toto pokračovanie sa v tichosti vyvíja od konca jesene.

Zdroj: GALGALIZIA/Deviantart

Maverick mal v roku 2022 v pokladniach obrovský nadpriemerný zárobok, zarobil celosvetovo 1,5 miliardy dolárov a podnietil Stevena Spielberga, aby pripísal Cruisovi zásluhu na záchrane divadelného biznisu, ktorý sužovala pandémia koronavírusu.

Táto funkcia nasledovala desaťročia po Top Gun Tonyho Scotta z roku 1986, ktorý pomohol upevniť Cruisea ako rastúcu filmovú hviezdu. Neočakávajte, že v blízkej dobe uvidíte nový film Top Gun. Cruise momentálne pracuje na ôsmom filme Mission: Impossible, ktorý ho zabaví minimálne do jeho premiéry, ktorá je momentálne stanovená na máj 2025.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Top Gun (@topgunmovie)

Trvalo niekoľko rokov vývoja, kým sa Maverick dostal k ľuďom. Tento vývoj však ďalej upevňuje jednu vec, ktorá sa ukázala po tomto týždni: Cruise je stále žiadanou hviezdou a štúdiá budú v nadchádzajúcich rokoch bojovať s jeho časom a pozornosťou.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Nahého muža dolapila polícia po tom, čo sa vrhol do obrovského akvária na spôsob „delovej gule“

Bomby zo sociálnych sietí #898 – odvážne novoročné predsavzatie slovenského muža