in

Bývalá spolubývajúca prezradila, aké to bolo žiť s Victoria’s Secret modelkou. Vôbec nebola anjelik

Influncerka Taylor Paré prezradila informácie o svojej bývalej spolubývajúcej, údajnej modelke Victoria’s Secret, so zvláštnymi a znepokojujúcimi návykmi. A hoci prezradila, že rozhodne nebola anjelik, rozhodla sa neprezradiť jej meno. Píše o tom NY POST. 

Paré, ktorej video TikTok už nazbieralo neuveriteľných 5,3 milióna videní, porozprávala o svojich skúsenostiach zo života s nemenovanou modelkou počas jej začiatkov v New Yorku. „Keď som sa prvýkrát presťahovala do New Yorku, žila som s modelkou Victoria’s Secret, ktorá mala tajomstvo a držala som ho 10 rokov, ale poďme si o ňom povedať.“ 

Zdroj: TikTok/@paretay

Taylor prezradila, že jej spolubývajúca bola mladšia ako ostatné modelky, no vždy sa snažila mať vo všetkom navrch. Taylor potom dodala, že táto neidentifikovaná modelka bola tiež prichytená pri mnohých klamstvách týkajúcich sa jej detstva, skúseností a postavenia.

„Potom som si držala odstup. Ale začala som si všímať, že veci v byte sa strácajú… tričká, veci na starostlivosť o pleť, make-up a potom tabletky na predpis,“ pokračuje Taylor vo vysvetľovaní.

So svojimi podozreniami sa zdôverila priateľkám, no zistila, že aj ony zažili podobné incidenty. Odhalenie vyvrcholilo počas týždňa módy v New Yorku, keď Taylor, po troche tekutej odvahy, konfrontovala modelku kvôli ukradnutej košeli.

To pokračovalo tým, že kým bola jej spolubývajúca na párty, Taylor sa rozhodla prejsť jej veci a našla kufor plný ukradnutých vecí. 

„S hrôzou som zistila, že ukradla veci každej jednej osobe v byte. Divné veci. Ako perá a poháre, tony liekov na predpis, ktoré by nedokázala použiť,“ prezradila Taylor. To však nie je všetko.

„Toto je najhoršia časť. Nechávala si všetky svoje odpadky, špinavé použité tampóny, vreckovky, ktorými by si utierala nos, zadok… reálne ste na nich mohli vidieť hovienka. Nechala si ich všetky vo svojom kufri, ktorý bol v našom byte,“ povedala Taylor znechutene.

@paretay And they were roommates! #nyc #storytime #fypシ ♬ Chopin Nocturne No. 2 Piano Mono – moshimo sound design

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre