in ,

Čašníčku vyhodili za zdieľanie muža na rande s nafukovacou bábikou. Vieme ale, prečo to urobil

Čašníčka v Charlotte v Severnej Karolíne prišla o prácu po tom, ako sa video, ktoré natočila v reštaurácii, stalo virálnym.

Každý, kto pracoval v pohostinstve, zažil neobvyklé situácie, no zážitok tejto ženy bol skutočne jedinečný. Od príliš opitých hostí po neposedné rodiny, práca čašníčky nie je pre slabé povahy. Tara Bjork zažila niečo tak surreálne, že nemohla nezdokumentovať tento moment.

Zdroj: TikTok / @t_bjork

Tara pracovala v reštaurácii RH Rooftop Restaurant spoločnosti Restoration Hardware, a na svoj TikTok pridala video návštevníka, ktorý prišiel na večeru s neobvyklým návštevníkom.

Muž si na jednu stranu stola totiž usadil nafukovaciu bábiku a okrem toho, že sa s ňou rozprával, v jednom momente ju dokonca kŕmil hroznom.

@t_bjork No words #fyp #work #workvibes #restauranttok #restaurant #server #serverlife #servertok ♬ original sound – Tbone

Video bolo odvtedy zhliadnuté viac ako 2,5 milióna krát a aj keď to bola zábava, Taru jej spoločnosť za zdieľalie tohto neobvyklého zákazníka prepustila. Hoci ju vyhodili, Tara si z toho veľa nerobí. „Vedela som, že sa stane jedna z dvoch vecí. Buď video nezíska žiadne zhliadnutia a budem v poriadku, alebo to bude hit a budem musieť čeliť následkom.“

Zdroj: TikTok / @t_bjork

Muž, ktorý vzal nafukovaciu bábiku na rande, bol identifikovaný ako Henry Herrera. Toto rande bolo trestom za prehru vo fantasy futbale a Henrymu bolo od začiatku jasné, že ho niekto nahrá a video zavesí na sociálne siete. „Už keď som si sadol, videl som šesť ľudí, ako ma nahrávajú,“ spomína Henry na svoj neobvyklý večer. „Vedela som, že skôr či neskôr sa video niekde objaví.“

@papichulo2613 Replying to @Jay ♬ MILLION DOLLAR BABY (VHS) – Tommy Richman

Henry plánuje zmeniť svoju stratégiu vo fantasy futbale v budúcej sezóne v nádeji, že on a bábika už na druhé rande nebudú musieť ísť.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre