in

Charlie Sheen oslávil 50 rokov: toto sú jeho slabé chvíľky

Pred dvoma dňami Charlie Sheen oslávil krásnych 50 rokov (na jeho životný štýl je to úctyhodný vek) a my si pripomenieme pár jeho najšialenejších momentov.

Drogovo závislý herec je známy svojím vyvádzaním mimo televíznu obrazovku. Toto je zopár momentov, ktoré vyviedol a boli najviac medializované…

charlie 2

 

Keď vytiahol nôž na svojho zubára

charlie 1

V Októbri 2014 Charlie šiel na obyčajnú prehliadku k zubárovi, pretože mal niečo so zubom. Po tom, čo mu zubár podal omamnú látku naňho Charlie vytiahol nôž. Neskôr jeho bodyguard informoval zubára, že je Charlie pod vplyvom kokaínu.

 

Keď Charlie postrelil Kelly Preston

charlie 3

Charlieho zásnuby s Kelly Preston (1990) boli odvolané po tom, čo ju nechtiac postrelil do ruky a zranenie si vyžiadalo 2 stehy.

Po dvadsiatich rokoch sa Charlie vyjadril, že on za streľbu nebol zodpovedný. Údajne sedel v prízemí a popíjal kávu, keď zrazu začul výstrel.

Charlieho verzia znela, že Kelly v kúpeľni vzala jedny z jeho nohavíc, revolver vypadol z vrecka a vystrelil. Veľmi dôveryhodný príbeh, nemyslíte?

 

Keď okolo seba mával mačetou

Po alkoholových a drogových radovánkach v hoteli Plaza v New Yorku, bol Charlie vyhodený zo seriálu Two And a Half Men. Krátko potom bol videný ako sa opíja a máva okolo seba mačetou.

 

Keď ho fanúšici našli opitého na mol ako si ide objednať fastfood

Po oslavách so svojim kamarátom Garym sa rozhodli ísť do Taco Bell po nejaké to jedlo. Pár si Charlieho zavolal k auru prehodili pár slov nakamerovali si ho a podelili sa s nami o toto stretnutie

 

36 hodinový maratón s kokaínom a šľapkami

charlie 5

27 Januára 2011 prišiel Charlie do zdravotníckeho centra s bolesťami brucha. To bolo po párty, ktorá trvala 36 hodín a strávil ju s kufríkom kokaínu a 3-12 rôznymi ženami.

 

Keď vytiahol nôž na svoju manželku počas Vianoc

charlie 4

Vianoce 2009 asi neboli tie najlepšie. Charlie údajne vytiahol na svoju manželku nôž a držal jej ho pri krku, pretože sa s ním chcela rozviesť. Táto paráda ho stála 30 dní v rehabilitačnom centre, 30 dní podmienečného trestu a 36 hodín u psychológa so zameraním na zvládanie hnevu.

 

Charlie má tiež doživotný zákaz držanie zbrane

 

Takže prajeme všetko najlepšie Charlie Sheen!

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre