Chlapček omylom zabil svoju rybičku. Vybral ju z akvária, pretože sa s ňou chcel pomaznať

4-ročný Everett Hamlin sa rozhodol, že sa pomazná so svojou zlatou rybičkou menom Nemo. Vyliezol na stoličku, aby dotiahol do akvária a svojho miláčika vybral. Rodičia pritom nemali ani tušenie, kam ich domáce zvieratko zmizlo.

Neskôr na to ale prišli. Zistila to Everettova mama, keď ho videla, ako spí vo svojej posteli a v ruke stále drží svoju mŕtvu rybičku. Rodičia sa rozhodli chlapca zobudiť a spýtať sa, čo sa deje a prečo má rybu vo svojej dlani. Evarett odpovedal, že sa s Nemom iba pomaznať.

Rodičia chlapčekovi vysvetlili, že rybičky bez vody neprežijú a čo v skutočnosti spravil. Everett bol z celej situácii rozrušený a smutný, pretože Nema zabiť vôbec neplánoval. Chlapcova matka a otec nechápali, ako ho to vôbec napadlo. Tvrdia, že vždy v ich spálni stál pri akváriu a rybičku pozoroval, no nikdy predtým sa Nema nepokúšal vyberať.

Nasledujúce ráno Everettovi rodičia oznámili, že ak chce, kúpia mu novú rybičku.Chlapček už im ale sľúbil, že sa jej maximálne dotkne, no nikdy ju nebude z akvária vyberať.

 

Zdroj

1
Zanechať komentár

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Brok Recent comment authors
Najnovšie Najstaršie Najlepšie hodnotené
Brok
Brok

Toto som potreboval vedieť…zaujimalo by ma či aj u nich píšu články o tom, ako si na Slovensku Romanko obesil morča keď ním točil vo vzduchu na vodítku…

12 Priateliek a manželiek, ktoré rozhodne excelujú vo vzťahu.

Muž škrtil vodiča, ktorý nechcel prestať spievať vianočné koledy – zatkli ho