in

Chlapec tvrdí, že bol reinkarnovaný a pamätá si na svoj predošlý život hollywoodskeho herca

Déjà Vu je vraj moment, kedy si nechtiac spomeniete na niečo, čo už ste zažili v minulom živote. Existencia minulých životov je však len jedna z teórií a práve táto teória nás dnes zaujíma.

Zdroj: Youtube / rosiertodd

Reinkarnácia je vedecky neoverená (aj keď sa o overejne často niekto pokúša), no je predmetom mnohých náboženstviev ako je napríklad hinduizmus alebo budhizmus, u ktorých sa verí, že hlavná duchovná podstata človeka, teda duša, sa po smrti presunie do nového tela, aby sa mohla ďalej duchovne rozvíjať.

Zdroj: Youtube / rosiertodd

Malý chlapec z Oklahomy, Ryan Hammond, začal v roku 2015 ako 10-ročný tvrdiť, že bol v minulom živote hollywoodskym hercom menom Marty Martyn. Tvrdí, že si veľmi presne pamätá roky svojho života ako herec v rokoch okolo 1940-1950.

Zdroj: Youtube / Kendall Rae

Dokonca hovorí, že si celkom dobre pamätá svoju smrť. Jeho srdce vraj explodovalo a potom musel kráčať smerom ku svetlu. Martyn žil luxusný život v New Yorku a zomrel na krvácanie do mozgu v roku 1964 ako 61-ročný.

Zdroj: Youtube / Kendall Rae

Hammond začal o svojom minulom živote rozprávať už keď mal 3 roky, jeho rodičia mu však nechceli veriť. Chlapca to ale nikdy neprestalo baviť, často prosil svoju mamu, aby ho zobrala na návštevu jeho predošlej rodiny, ktorá by stále ešte mala žiť v Los Angeles, a v noci sa zobúdzal vykrikujúc „Action!“, ako pri nahrávaní filmu.

Zdroj: Youtube / rosiertodd

Keď mal 6 rokov, zoznámili ho s dcérou Martyho Martyho a tá sa vyjadrila, že spomienky, o ktorých malý Ryan Hammond hovorí, sú presné a naozaj sedia s tým, čo jej otec zažil.

Zdroj: Youtube / rosiertodd

Či chlapec hovorí pravdu, sa pravdepodobne nikdy nedozvieme, no je fascinujúce predstaviť si, že nemusíme mať len jeden jediný život, ale naopak, že máme hneď niekoľko, dokonca možno až nekonečno možností a príležitostí.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Vianočná výzdoba

10 vtipných fotografií mačiek, ktoré dokonale odzrkadľujú ich povahu