in

Chlapík išiel v reštaurácii na záchod. Keď sa vrátil k stolu, čakala na neho polícia. Tak bizarný incident ste ešte nezažili

Chlapík sa na Reddite podelil o bizarný incident, ktorý sa mu stal pri návšteve čínskej reštaurácie. Ako opísal, dobre sa najedol, no jedlo mu očividne premastilo črevá a tak skôr ako mohol zaplatiť, musel utekať na záchod, keďže mal pocit, že to už nevydrží.

Zdroj: Pixabay

„Tak som si vzal veci, keďže som ich nechcel len tak nechať na stole uprostred reštaurácie, keďže som vedel, že mi to bude chvíľu trvať,“ vysvetlil. To sa mu však stalo osudným, keďže jediné, čo čašníčka postrehla, bolo, že si vzal zo stola všetky veci a potom náhle zmizol. 

Po 15 minútach úspešnej tlačovky sa chlapík vrátil do reštaurácie, kde už čašníčka hovorila s policajtami. Podľa všetkého zavolala políciu, keďže si myslela, že odišiel bez zaplatenia a keďže v ten deň nemali veľa zákazníkov, mohla si dovoliť takéto zdržanie.

Zdroj: Pixabay

A tak chlapíka čakal najtrápnejší rozhovor v jeho živote. Policajtom vysvetlil, že musel nutne odbehnúť na záchod a keďže vedel, že to bude na dlho, nechcel, aby mu niekto ukradol veci.

Nakoniec sa polícia, čašníčka aj chlapík na celom incidente dobre zasmiali. Chlapík potom zaplatil účet, odišiel a tak sa končí bizarný incident, s ktorým sa prekvapivo stotožnilo množstvo ľudí. Veľa z nich zároveň vysvetlilo, že presne z tohto dôvodu na stoličke vždy nechajú bundu, aby personál uistili, že sa vrátia, no ako sa ukázalo, ani to nie je overená metóda, keďže viacerým ľuďom personál túto bundu vzal ako náhradu za účet, o ktorom si mysleli, že sa rozhodli nezaplatiť.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre