in

Chlpaté online rande – zistite, s kým tvoríte perfektný pár

Moderné randenie je beh na dlhú trať. Sú príliš nároční? Milujú jedlo rovnako ako vy? Bude ich mať vaša rodina rada? Ako viete, či by ste s nimi mohli žiť dlhodobo?

dog, adorable, animal
Autor tejto fotografie je 8777334

Spomínaní nápadníci nemajú v tele jedinú zlomyseľnú kosť – ale vzťah by sa aj tak mohol zvrtnúť, ak sa k sebe nebudú dokonale hodiť. Hovoríme samozrejme o randení so psom. Aj keď je to nepochybne zábava, môže to byť rovnako srdcervúce a plné sklamania ako randenie s človekom, keď sa pre vás dané plemeno nehodí – ako zistil muž Kyle.

Aj keď mu to jednoducho nebolo súdené s Borisom plemena Lhasa Apso, Tokom, Border Collie, ani Pepperom, Jack Russellom, – ešte sa nevzdal nádeje a bude hľadať ďalej, kým nenájde „toho pravého„.

Nezriedka sa stáva, že si ľudia berú psa bez toho, aby si preskúmali potreby daného plemena. Výsledkom sú, žiaľ, stovky psov, ktoré sú každoročne odovzdané na opätovné umiestnenie.

Closeup Photo of Brown and Black Dog Face
Autor tejto fotografie je Lum3n

Charitatívna organizácia pre zvieratá Blue Cross chce, aby sa potenciálni majitelia šteniat – ako Kyle – oboznámili s výhodami a skutočnosťou vlastníctva psa predtým, ako ho privítajú vo svojom dome. Stránku, na ktorej zistíte všetko potrebné, ako aj s ktorým psíkom sa k sebe hodíte, nájdete na tu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre