in

Cindy Lou z The Grinch je dnes jednou z najväčších svetových rockových hviezd

Každý rok nás s blížiacimi sa Vianocami čaká aj pozeranie sviatočných filmov, po ktorých sa každý rok len tak zapráši. Aj keď je napríklad film Elf solídnou voľbou, pre tých, ktorí nemajú až taký záujem o Vianoce, možno bude ideálny práve film How The Grinch Stole Christmas z roku 2000.

How The Grinch Stole Christmas rozpráva príbeh cynického nevrla známeho ako The Grinch (hrá ho Carrey), ktorý sa chystá zničiť Vianoce šťastným obyvateľom Whoville, kým sa stretne s rozkošným malým dievčatkom menom Cindy Lou Who.

Zdroj: Pinterest

Vo filme Cindy Lou hrala Taylor Momsen – a ak vám toto meno niečo hovorí, je to pravdepodobne preto, že sa z nej stala obrovská rocková hviezda skupiny The Pretty Reckless. Momsen mala len sedem rokov a neskôr sa stala známou vďaka účinkovaniu v seriáli tínedžerských drám Gossip Girl až do roku 2012. Nakoniec však odišla z herectva, aby sa venovala hudbe.

Zdroj: Pinterest

Kapela má teraz na konte štyri štúdiové albumy, posledným je Death by Rock and Roll, ktorý sa po vydaní dostal do mnohých rebríčkov – vrátane na vrchol rebríčka najpredávanejších albumov v Billboarde. Po debute so 16 000 predajmi v USA bola nahrávka tiež číslom jedna v rebríčku aktuálnych rockových albumov, nezávislých albumov vydavateľstva a internetových albumov.

Zdroj: Pinterest

V rozhovore pre Today v roku 2020 Momsen prezradila, že jej čas strávený na scéne pre film The Grinch v skutočnosti ovplyvnil nielen jej kariéru v herectve, ale aj jej hudbu. Pri spomienke na to, aké to bolo pracovať s Jimom Carreym, povedala: „Pamätám si, že bol taký láskavý a naozaj metodický v tom, čo robil. Dokonca aj v takom mladom veku si pamätám, že som ho sledovala a povedal som si, že práve teraz sledujem umelca pri práci.“

Zdroj: Pinterest

Pokračovala: „Myslím si, že ľudia milujú Grincha jednoducho preto, že jadro príbehu je naozaj milé, je to také potešujúce a má dobré posolstvo. Odhliadnuc od toho, aký úžasný je výkon Jima Carreyho a divadlo, ktoré bolo súčasťou natáčania, samotný spôsob, akým film vyzerá a ako je zostrihaný, je úžasný sám o sebe.“

Pokiaľ ide o to, ako táto rola ovplyvnila jej prechod do hudobného priemyslu, Momsen si spomenula, že sa cítila inšpirovaná, keď videla slávneho skladateľa Jamesa Hornera pri práci v štúdiu.

Zdroj: Pinterest

Povedala: „Vec, ktorú si pamätám najviac a ktorá vo mne pravdepodobne rezonovala dodnes bola tá, keď som prvýkrát išla do nahrávacieho štúdia a začala pracovať s úžasným Jamesom Hornerom. Nikdy nezabudnem, ako som vošla do toho krásneho štúdia, nasadila si slúchadlá a po prvý raz spievala do mikrofónu. Bol to taký významný moment v mojom živote, pretože ma prinútil povedať si: „Chcem robiť hudbu do konca života.“

Zdroj: Pinterest

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

12 detí, ktoré pobavili svojich rodičov bez toho aby o tom vôbec vedeli

Tehotná žena zostala šokovaná – manžel chce pomenovať dieťa podľa svojej nebohej mačky