in

Čínu zaplavil nový bizarný trend. Ženy si lepia falošné pupky, aby vyzerali chudšie a vyššie

Čínske dievčatá našli ďalší spôsob ako nerealisticky upraviť svoj vzhľad. Kupujú si tetovačky pupkov, ktoré si neskôr „vytetujú“ nad svoj reálny pupok. Vraj im tento trik opticky predlžuje nohy. Píše o tom Insider.

Zdroj: Xiaohongshu/是一桶呀!

Tetovačky sú samozrejme veľmi lacná alternatíva. Jedna z influenceriek na „čínskom Instagrame“ – platforme Xiaohongshu – prezradila, že 16 kusov falošných pupkov ju v prepočte stálo len 36 centov. 22-ročná študentka menom ShiYiTongYa navyše prezradila, že to podľa jej názoru vyzerá veľmi prirodzene a vo videu demonštrovala, aká jednoduchá je aplikácia.

„Je nereálne, aby ku mne niekto v bežnom živote prišiel, chytil mi brucho a prišiel na to, že môj pupok v skutočnosti nie je reálny,“ hovorí influencerka vo videu.

Zdroj: Xiaohongshu/俩不正Yy

ShiYiTongYa sa inšpirovala inou influencerkou – LiangBuZhengYy. Tá vo svojom videu dokonca radí, aby si ľudia dali na svoj vlastný pupok leukoplast, aby si nikto nevšimol, že majú dva pupky. Zároveň poradila ženám, aby odpovedali, že práve porodili, ak by sa ich náhodou niekto spýtal, prečo majú na brucho leukoplast.

Tento trend sa rýchlo stal populárny medzi čínskymi dievčatami a odkedy LiangBuZhengYy zverejnila svoje video, vyšlo množstvo ďalších, v ktorých mladé dievčatá ukazujú, ako falošný pupok vyzerá na nich.

Influencerky zároveň tvrdia, že týmto trendom nechcú podporovať žiadne nerealistické predstavy o vzhľade žien a už vôbec nechcú, aby sa niekto cítil zle kvôli svojmu vzhľadu a prirodzene krátkym nohám.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 fotografií, ktoré dokazujú, že niektorí rodičia majú určite horší deň ako ty (1. časť)

Milé fotografie mačky, ktorá toho precestovala viac, než ty #2