in

Člen štábu odhaľuje tajomstvá chémie medzi Pen a Colinom v seriáli „Bridgerton“

Bridgerton rozpaľuje fanúšikov v scénach s Pen a Colinom, kde je toho oveľa viac, než sa na prvý pohľad zdá. Ako to vlastne je? Čo je skutočné a čo všetko je hrané?

Zatiaľ čo sláčikové kvarteto a vrstvené spodničky pomáhajú pripraviť scénu na fantáziu, fanúšikovia až príliš dobre vedia, aký môže byť sex otrasný – napríklad scéna s kočom. V poslednej sezóne je len jeden pár, ktorý prinútil ľudí hovoriť – Penelope Featherington a Colin Bridgerton.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bridgerton (@bridgertonnetflix)

Teraz diváci (nie tak) trpezlivo čakajú, kým sa druhá polovica sezóny 3 dostane na Netflix. Ale čo je zlé na ich pomaly horiacej romantike? Pár sa mení z priateľov na milencov a úprimne povedané, niektoré scény sú najhorúcejšie, aké sme kedy videli.

Často si myslíme, že historické vyššie vrstvy Británie sú chladné a bezpohlavné. Vidieť to v Bridgertonovi je teda lahodne škandalózne a pre mnohých nie až tak vinné potešenie. Ale aké ťažké je vytvoriť tieto scény, ktoré ukazujú, ako sa lordi a dámy zbavujú všetkých svojich prísnych formalít?

Zdroj: Pixabay/Pexels

A ako to urobiť, aby to bolo relevantné pre publikum? Rozprávame sa s odborníčkou na sex a koordinátorkou intimity Debbie Bere z So Divine o tom, ako kúzlo na scéne prebieha. Debbie hovorí, že koordinátori intimity sú dôležitejší ako kedykoľvek predtým, najmä po hnutí Me Too.

Vykonávajú rôzne úlohy, ako napríklad pomáhajú pri choreografii akýchkoľvek nahých alebo fyzicky intímnych scén, zabezpečujú hercovi bezpečnosť a pohodlie, vytvárajú vhodné oblečenie a bariéry medzi hercami, aby sa zabránilo viditeľnosti genitálií, kontaktu a stimulácii.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Netflix UK & Ireland (@netflixuk)

Sexuálny expert však povedal, že to nie je zlý výkon. „Pre mnohých divákov sú to práve herci, ktorí predstierajú a sú pri tom natáčaní. Koordinátor intimity teda pomáha, aby scéna vyzerala realisticky. Môže to zahŕňať natáčanie v určitých uhloch, vďaka ktorým to vyzerá, že ide o kontakt, aj keď v skutočnosti to tak nie je, majú k dispozícii rôzne metódy.“

Z ofsetu môžeme vidieť chémiu Pena a Colina – je jasné, že herci Nicola a Luke sa bavili a nemôžeme im to vyčítať. V rozhovore s Cosmopolitanom Nicola prezradila, že chceli, aby to bolo „reálne“. Vysvetlila: „Chceli sme, aby boli sexi. Chceli sme, aby to vyzeralo skutočne. Chceli sme, aby publikum hovorilo: ‚Ó môj bože!“ Sú to krásne napísané scény.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre