in

DC zverejnilo prvé foto Davida Corensweeta ako Supermana

Spoločnosť DC Comics zverejnila fotografiu, na ktorej je David Corensweet oblečený v kostýme Supermana a obúva si ľavú čižmu. Znamená to, že sa čoskoro dočkáme ďalšieho filmu?

DC Comics zverejnilo v pondelok prvý obrázok Davida Corensweeta vo filme Jamesa Gunna – Superman. Superman by mal prísť do kín 11. júla 2025.

Na fotografii zdieľanej na sociálnych sieťach DC Comics je Corensweet oblečený v kostýme Supermana. Ľavú čižmu si prevlieka cez pančuchy.

„Pripravte sa“ hovorí titulok k fotke  Gunn oznámil svoj projekt Superman po tom, čo jeho a Petra Safrana najali Warner Bros., aby viedli ich filmy založené na superhrdinoch DC Comics.

Zdroj: HeartOfTheSunrise/Deviantart

Gunn pôvodne nazval svoj film Superman: Legacy, no odvtedy ho premenoval jednoducho na Supermana. Rachel Brosnahan hrá Lois Lane, Nicholas Hoult hrá Lexa Luthora, Skyler Gisondo hrá Jimmyho Olsena, Wendell Pierce hrá Perryho Whitea a Milly Alcock hrá Kara Zor-El, alias Supergirl.

Hrajú aj Isabela Merced, Nathan Fillion, Pruitt Taylor Vince, Anthony Carrigan, Edi Gathegi, Sean Gunn, Sara Sampaio a Terrence Rosemore.

Zdroj: JSP3Dart/Deviantart

Christopher Reeve hral Clarka Kenta/Supermana v štyroch filmoch v rokoch 1978 až 1987. Brandon Routh hral vo filme Superman Returns v roku 2006.

Henry Cavill hral Clarka/Supermana vo filmoch Man of Steel, Batman vs Superman: Dawn of Justice, Justice League a cameo v Black Adam.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre