in

Desivé video, na ktorom pes zbadá „ducha“ číhajúceho vo dverách – realita alebo nevydarený žart?

Istá žena zachytila na video možného ducha, resp. jej pes si všimol podozrivý prízrak, ktorý sa skrýval vo veľmi slabo osvetlenej časti jej domu. Hoci ho pes zbadal ako prvý, vyvolal u ženy držiacej kameru hlasný krik a nadávky, takže čo sa skrýva za touto prítomnosťou prízraku?

Dog sees shadow person by door peeping 👀
byu/Danzo_950 inGhosts

Video sa začalo tým, že žena na pohovke oznámila zdanlivo nikomu okrem kamery, ktorú natáčala, že ide spať.

Povedala: „Psy sú pripravené do postele, je to pokojná noc, idem spať sama….Čo to má byť? Čo….bože!!!“

Na videu, ktoré natočila, sa zdalo, že jeden z jej psov zamrzol a hľadí do tmy chodby, pričom ho prekabátil možný tieň pohybujúci sa do tmy. Bol to duch alebo len náhodný tieň, to nevieme, ale ľudia na Reddite sa rozhodli k tejto záležitosti vyjadriť, a kto by mal poznať odpoveď lepšie ako oni?

Niektorí  uviedli, že pes vyzeral rozrušene, zatiaľ čo iný povedal, že chvost spočiatku stuhol a mohol byť znakom strachu alebo obáv. Mnohí sú však presvedčení, že celá záležitosť je len hlúposť, najmä kvôli niektorým faktorom vo videu.

Danzo_950/Reddit

Jeden z komentujúcich uviedol, že video porušuje ich základné pravidlo pri zisťovaní, či ide o skutočného ducha zachyteného na film, pretože sa zdá, že na jeho natočenie nebol žiadny dôvod. Iní sa pozastavili nad dramatickou hudbou, ktorá v klipe hrala, v snahe urobiť „ducha“ strašidelnejším. Niekto iný usúdil, že je to hoax a zdá sa, že môžeme s istotou povedať, že internetovú komunitu odborníkov na duchov to veľmi nepresvedčilo.

Namiesto toho sa domnievajú, že ide o celkom archetypálny príklad videa s podvodom s duchmi, pričom mnohí považujú za podozrivé, že žena oznamuje, že ide „len o pokojnú noc“ a natáča zdanlivo normálny moment, aby oznámila, že sa nič nedeje.

Zdá sa, že táto komunita videla veľa duchárskych videí a myslí si, že dokáže rozlíšiť, či sa niekto snaží premeniť obyčajný tieň na strašidelného ducha. Majú dokonca kontrolný zoznam pre takéto veci a vraj prehrávanie strašidelnej hudby cez video je znakom, že ide o blbosť.

Danzo_950/Reddit

Jeden z posledných komentátorov to jednoducho označil za „faaaake“. Nuž posúďte sami, ja síce niesom odborník na duchárske záležitosti ale toto mi príde ako dosť trápny žartík.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre