in

Desivý triler s Joshom Hartnettom, „Trap“, spôsobuje veľký chaos

Ak ste v poslednej dobe nevideli žiaden dobrý triler/horor, pozrite sa, čo vyjde v najbližšej dobe. Štúdio Warner Bros. zdieľalo trailer k novému desivému trileruTrap“, v hlavnej úlohe s Joshom Hartnettom, ktorý hrá sériového vraha. Je to triler, ktorý napísal a režíroval M. Night Shyamalan (Šiesty zmysel, Znamenia).

Film sa točí okolo otca (Hartnett) a dospievajúcej dcéry (Ariel Donoghue), ktorí sa zúčastnia koncertu popovej hviezdy Lady Raven (Saleka Shyamalan), kde si uvedomia, že sú v centre temnej a zlovestnej udalosti.

Zdroj: Pixabay/Pexels

Predchádzajúci trailer ukázal, že Hartnettova postava, Cooper, sa dozvedela, že polícia využíva koncert, aby sa pokúsila chytiť do pasce sériového vraha známeho ako „The Butcher“. Bez toho, aby o tom vedeli, Cooper je vrahom a zadržiava ďalšiu obeť ako rukojemníka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Trap (@trapthemovie)

Nový trailer ukazuje, že Cooper (Hartnett) stráca kontrolu a spôsobuje na koncerte chaos. Hrajú aj Hayley Mills, Marnie McPhail a Vanessa Smythe. Trap bude mať v kinách premiéru 9. augusta. Film obsahuje pieseň „Release“, ktorú Saleka Shyamalan vydala v júni ako svoju postavu vo filme, Lady Raven.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre