in

14 detí, ktoré vedia presne ako privodiť infarkt svojim rodičom

Byť rodičom je skutočne ťažký oriešok. A aj napriek tomu, že existuje veľa manuálov na to, ako byť dobrým rodičom, žiadny z nich vás nepripraví na rodičovstvo na 100%. Keď máte doma malého anjelika, tak stále musíte mať oči na stopkách, aby sa niečo neprihodilo, pretože za každým rohom číha niečo nové.

No týchto 14 rodičov mali to nešťastie, že ich deti vedia byť niečo ako malé pohromy, ktorým sa nedá vyhnúť.

#1 Ticho pri deťoch je zlé znamenie. Toto je moment, kedy si malá princezná uvedomila, že nezmývateľná fixka sa nedá umyť.

#2 Dnes som vzal svoju osemročnú dcéru do svojej práce. Keď sme tam došli, tak začala plakať. Moji kolegovia prišli k nej a začali sa jej pýtať, čo sa jej stalo. A potom povedala : ,,Oci a kde sú všetci tí klauni, s ktorými si vravel, že pracuješ?“

#3 Mami, pozri čo sme dali do záchoda!

#4 Môj päťročný syn sa dnes naučil, že núdzová linka funguje stále aj na starých mobiloch. Hrali sa s druhým synom na zlodeja a policajta, a pravdepodobne potrebovali posily.

#5 Nemohli sme nikde nájsť okuliare môjho šesťročného syna. Dnes sme sa ho spýtali, kde ich dával naposledy. On odpovedal, že ich včera vyhodil do kontajnera, pretože okuliare mali zašpinené sklá. Dovidenia 350€!

#6 U všetkých svätých, čo to nakreslila moja malá dcérka v škôlke

#7 Moja trojročná dcéra nechcela prestať plakať, pretože som nechcela dať môjho novonarodeného syna do jej batohu, aby si ho mohla vziať do škôlky. 

#8 Prichytili sme môjho syna podvádzať, keď sme ho pripravovali na test do školy.

#9 Deti fakt potrebujú veľa pozornosti. 

#10 Jedol som s dvojročnou dcérkou raňajky a spýtala sa ma, či je káva horúca. Povedal som, že áno, je horúca. Nedotýkaj sa jej. ,,Môžem ti ju pofúkať?“ , spýtala sa. V tom momente som bol svedkom toho, ako mi v mojej čerstvej káve skončila polovica jej raňajok.

#11 Toto je čistá šikana rodiča a oni si to dobre uvedomujú.

#12 Vždy, keď sa dostanem do momentu, že začnem premýšľať o dieťati, tak si spomeniem na to, ako sa môj synovec zasekol v automate na hračky.

#13 Minul som 150€ na bazén pre môjho syna, ktorý sa radšej kúpe vo vedre od farby.

#14 Moja malá dcérka prišla za mnou a spýtala sa : ,, Čo robíš oci?“.

zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre