in

Disney ho oslovilo, aby bol opäť Buzzom Lightyearom. Tim Allen prezradil svoju predstavu pokračovania Toy Story

Disney oslovilo Tima Allena a Toma Hanksa, ktorí stvárnili Buzza a Woodyho, aby si zahrali v novom pokračovaní. Tim najnovšie prezradil svoju predstavu piatej časti Toy Story a jeho verzia sa stotožňuje s niečím, po čom fanúšikovia tejto rozprávky už dávno túžia. Píše o tom Entertainment.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Morgan McGrew (@thepixarist)

Herec, ktorý v posledných štyroch filmoch Toy Story prepožičal svoj hlas obľúbenému strážcovi vesmíru, potvrdil oznámenie CEO Disney Boba Igera a priznal, že sa plánuje vrátiť ako Buzza v novom Toy Story 5. 

„Bob Iger, šéf Disney, povedal, že ideme do toho. Vlastne povedal, že je to potvrdené. Oslovili Toma a mňa, aby sme si zopakovali naše roly,“ povedal Allen v epizóde The Tonight Show.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Toy Story (@toystory)

Ak si pár zopakuje svoje úlohy, Buzz a Woody si budú musieť nájsť cestu späť k sebe, pretože, v poslednej časti, Woody vymenil Bonniin domov za karneval, aby zostal s Bo Peep.

Aj na to má však Allen odpoveď a odhalil svoj nápad, ako by sa kamaráti mohli znovu stretnúť s pomocou ich prvého ľudského majiteľa Andyho. To by zároveň potešilo mnohých fanúšikov tejto rozprávky.

Allen v nedávnom rozhovore pre That Movie Dweeb povedal: „Neviem, či sa tento príbeh uberá práve týmto smerom, ale čo ak by bol celý príbeh skrz Andyho ako už dospelého? Má deti a tie by mohli náhodou nájsť inzerát a Andy by uvidel, že Buzzovi chýba ruka a niekto predáva tieto staré hračky. Šiel by po ne, našiel každú z nich, dal by ich späť dokopy a začal by celú túto vec odznova s jeho synom.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre