in

Dnešný Nostradamus, ktorý úspešne predpovedal Covid-19 pandémiu, má pre rok 2024 šokujúce varovanie

V celej histórii ľudstva sa vždy nájde niekto, kto má potrebu pokúšať sa predpovedať budúcnosť, či už svoju, niekoho iného, alebo rovno celej planéty. Niektoré mená takýchto ľudí sú širokou spoločnosťou známe, napríklad Nostradamus alebo Baba Vanga.

Väčšina ľudí sa zhodne na tom, že sú ich predpovede založené na jednoduchých vzorcoch, ktoré vychádzajú ako potenciálne výsledky z niečoho, čo už sa deje, alebo o čom sa už začalo hovoriť. Niečo, ako keď ste chodili na strednú školu, hrozila vám zlá známka z dejepisu, ak sa nenaučíte, a vaša predpoveď znie, že tú zlú známku dostanete. Je vysoká pravdepodobnosť, že sa tak naozaj stane.

Ľudia, ktorí predpovedajú budúcnosť, väčšinou predpovedajú mnoho vecí naraz a spoliehajú sa, že určité percento z nich sa skutočne vyplní.

Samozvaný parapsychológ z Brazílie, Athos Salomé, ktorého ľudia prezývajú aj „dnešný Nostradamus“ je presvedčený, že vie, čo sa ľudstvu stane teraz v roku 2024. Athos vraj pre predošlý rok 2023 úspešne predpovedal pandémiu Covid-19, úmrtie britskej kráľovnej aj výsledok majstrovstiev sveta vo futbale.

View this post on Instagram

A post shared by Felipe Assis (@outrofellipe)

Okrem toho, že sa podľa neho dočkáme homosexuálneho charaktera v rozprávke od Disney, čo pri dnešnom „woke“ trende, ktorým sa Disney uberá, nie je ničím prekvapivým, Athos tvrdí, že sa ľudstvo konečne dočká kontaktu s mimozemšťanmi.

Áno, mimozemšťania. Veď čo iné by sa po pandémii dalo čakať?

Zdroj: Pexels / Michaël Meyer

Podľa neho však nepôjde o žiadnu dramatickú inváziu, ale o pokus mimozemsťanov nadviazať s nami komunikáciu pomocou zakódovaných signálov cez sieť teleskopov.

A okrem mimozemšťanov sa môžeme tešiť aj na dlho očakávané povstanie AI robotov, ktoré konečne nadobudnú vlastného vedomia a vytvoria si svoj vlastný jazyk, aby nás mohli potajomky ohovárať na serveroch, ktoré sme im sami vytvorili.

Zdroj: Pexels / Pavel Danilyuk

Do tretice však to najlepšie, 3. svetová vojna. Podľa Athosa tento svetový konflikt neodštartuje nič z toho, čo sa práve deje okolo Ruska a Ukrajiny, ale vznikne náhle po nejakom kybernetickom útoku alebo nejakej udalosti v Juhočínskom mori. Rok 2024 by sa mal niesť aj v duchu prírodných katastrof po celom svete, od hurikánov a tropických búrok po rozsiahle požiare.

Zdroj: Pexels / Pixabay

Vyzerá to s novým rokom skutočne nádejne. Nemohol predpovedať radšej pokles ceny nehnuteľností? No nenechajme sa vystrašiť. Netreba zabúdať, že väčšina zo zoznamu ročných predpovedí týchto samozvaných parapsychológov a veštíc sa nevyplní, len sa o týchto prípadoch až tak nahlas nehovorí.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre