in

Dobráčka aj po smrti: Američanka vyhlásila lotériu na svojom vlastnom pohrebe. Vyhrala cudzinka – tínedžerka

Každý z nás má zrejme názor na to, čo bude nasledovať po smrti človeka. Jedni veria v nebo, iní v reinkarnáciu, ďalší zas v nekonečnú ničotu. Jedna Američanka verila v nebo, no vedela, že svoj fyzický majetok nadobudnutý v jej pozemskom putovaní si do večnosti so sebou nevezme.

Zdroj: Inside Edition/YouTube

Diane Sweeney mala vskutku unikátny charakter, ako to o nej tvrdia jej blízki. Pracovala vo sfére bioštatistiky pre istú farmaceutickú firmu na východnom pobreží Spojených štátov amerických, nikdy sa nevydala a ani nemala deti. Po úspešnej kariére sa vrátila do svojho rodného štátu Oklahoma, kde chcela stráviť zvyšok svojho života. Okrem toho, Diane najviac záležalo na rodine, kresťanskej viere a veľmi rada mala svoj automobil Volkswagen Beetle a tiež videohru Sonic a reťazec Burger King.

Po prečítaní predchádzajúceho odseku ste si možno povedali: A čo? Veď to je priemerný životný príbeh náhodného človeka na planéte. Diane sa však na sklonku života rozhodla pre možno trocha čudný skutok. Svojim najbližším povedala, že chce, aby každý – nezáležiac či je to rodina a či cudzinec –  kto sa zúčastní na jej pohrebe, mal šancu vyhrať automobil, ktorý tu po nej ostane.

Túto zaujímavú voľbu uverejnili Dianeini blízki v médiách, aby sa o jej poslednom želaní dozvedela široká verejnosť. V deň pohrebu sa tak konala lotéria, kde hlavnou výhrou bol Volkswagen Beetle. Výherkyňou sa stala len 16-ročná tínedžerka Gabriella Bonham, ktorá prišla do mestečka len na skok.
Okrem toho sa blízki Diane Sweeneyovej rozhodli obdarovať ďalších desiatich náhodne vybraných zúčastnených na pohrebe, ktorí získali rôzne vecné ceny. Nuž, krásny príbeh, čo viac k tomu dodať.
   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Pár, ktorý celé mesiace ignoroval e-maily z lotérie, bol ohromený, keď zistil, čo vyhral

Mladík, ktorý prišiel domov za svojou priateľkou, sa schoval do klimatizácie, aby sa nestretol s jej príbuznými