in

Dotkol sa ma mimozemšťan, cítila som sa, ako keby sa ma dotkol sám Boh

Goldie Hawn možno zažila veľmi blízke stretnutie s tretím druhom: tvrdí, že sa jej raz dotkol mimozemšťan.

Herečka a matka Kate Hudson je známa účinkovaním vo filmoch ako Smrť jej pristane, Klub prvých manželiek či Súkromný Benjamin a nedávno sa objavila v audio programe Apple Fitness Time To Walk. Time To Walk nie je celkom podcast, ale hosťujúci rečníci v ňom hovoria o svojich životoch a skúsenostiach – a v nedávnej epizóde Goldie hovorila o svojom mimozemskom stretnutí.

World Economic Forum/flickr

Tvrdí, že namiesto toho, aby ju prepadli malí zelení mužíčkovia, v skutočnosti požiadala mimozemšťanov, aby ju navštívili – a oni ju navštívili. Hviezda, ktorá má v súčasnosti 77 rokov, prezradila, že k incidentu došlo v jej 20-tich rokoch, keď žila v Kalifornii v čase, keď tam bolo „veľa videní UFO“.

Stefan-Xp/wikimediacommons

„Vyšla som pred dvere, sadla som si na schody a pozrela som sa na tmavú oblohu. A videla som všetky tie hviezdy. A jediné, na čo som myslela, bolo „Sme jediná planéta v celom šírom vesmíre, na ktorej je život?“

Zavolala na všetkých mimozemšťanov, ktorí ju počúvajú, a povedala, že vie, že „nie sme sami a že by som sa s vami jedného dňa rada stretla“.

A o štyri mesiace neskôr, keď si počas práce tanečnice zdriemla v aute svojho priateľa, počula v uchu vysokú frekvenciu. Tvrdí, že potom uvidela tri trojuholníkové hlavy striebornej farby s malým nosom, bez uší a rezom namiesto úst.

„Oni na mňa ukazovali, diskutovali o mne, akoby som bola predmet“. Hovorí, že sa nemohla pohnúť, a že keď sa jej mimozemšťania dotkli cítila sa ako keby sa jej dotkol sám Boh.

„Bol to ten najpríjemnejší, najláskavejší pocit. Bolo to silné. Bolo to plné svetla.“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Goldie Hawn (@goldiehawn)

 

Goldie na tento zážitok nikdy nezabudla a pokračovala v rozhovoroch s astrofyzikmi a výskume kruhov v obilí – tvrdí, že raz sa jej snívalo o mimozemšťanoch a na druhý deň sa neďaleko miesta, kde bývala, objavil kruh v obilí.

Hviezda má s dlhoročným partnerom Kurtom Russellom dospelé deti, 44-ročnú Kate, 47-ročného Olivera Hudsona a 37-ročného Wyatta Russella. Každé z jej detí, rovnako ako jej partner, sú herci – a majú toho spoločného viac, keďže Kurt zdieľa Goldieinu fascináciu hviezdami.

V roku 2017 v rozhovore v relácii The One Show prezradil, že bol pilotom, ktorý v roku 1997 slávne nahlásil žiariace svetlá na oblohe nad Phoenixom, čo sa stalo jedným z najznámejších pozorovaní UFO v histórii.

Syn Oliver bol v tom čase s ním a v skutočnosti si svetlá všimol ako prvý, keď leteli súkromným lietadlom, pričom Kurt ich opísal ako šesť svetiel nad letiskom v absolútne jednotnom tvare písmena V. Svetlá nahlásil, ale tvrdí, že si na ne už viac nespomenul – až kým Goldie po rokoch nesledoval dokumentárny film o pozorovaní UFO.

Zdroj 

 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre