in

Drzá krádež v Apple Store: Muž vytrhal viac ako 40 iPhonov zo stojanov, napchal si ich do gatí a odišiel

V kalifornskom meste Emeryville došlo k naozaj drzej a bizarnej krádeži, ktorú sa dokonca podarilo zachytiť na kameru. Video nájdete nižšie. Mladý muž oblečený v celočiernom outfite s červenými teniskami bol natočený, ako v obchode Apple Store naberal vystavené iPhone telefóny do vreciek, zatiaľ čo zaskočení zákazníci sledovali situáciu v šokovanom tichu.

Zdroj: X / Ian Miles Cheong

Zlodej si odniesol viac ako 40 iPhonov, ktoré boli vystavené na pultoch, aby si zákazníci mohli modely vyskúšať a podržať a vybrať si ten, s ktorým budú spokojní, pričom ich bez milosti trhal z nabíjacích káblov a napchával do nohavíc.

Zdroj: X / Ian Miles Cheong

Podľa správy CBS News polícia v Emeryville dostala oznámenie o lúpeži za bieleho dňa okolo 10:25 v pondelok. Na zázname z lúpeže je vidieť, ako si zlodej pri odchode z obchodu musí držať nohavice, ktoré mu od ťarchy toľkých telefónov takmer spadli, a následne nastupuje do čakajúceho auta.

Jedno policajné vozidlo sa v tom čase úplnou náhodou nachádzalo na ulici, kde sa celé divadlo odohralo, avšak policajti nesedeli ani v ňom, ani neboli nikde obďaleč k zahliadnutí.

Zdroj: X / Ian Miles Cheong

Neskôr polícia identifikovala podozrivého ako 22-ročného Tylera Mimsa z Berkley, ktorý bol zadržaný a obvinený z vlámania a organizovanej maloobchodnej krádeže. Súd ho čaká v piatok, a keďže je celý incident perfektne zaznamenaný na kamere, zdá sa, že sa trestu nevyhne.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre