in

Dwayne Johnson vysvetľuje, prečo v telocvični nepoužíva toaletu ale fľaše na vodu

Jeden pohľad na Dwayna Johnsona vám prezradí, aký odhodlaný je udržiavať sa v kondícii. Bývalý zápasník WWE sa nedokáže odtrhnúť od náradia v posilňovni ani len na pár minút, aby si uľavil, napriek tomu, že pije množstvo fliaš vody, aby zostal celý čas hydratovaný. Našiel bizarné riešenie, ako čo najlepšie využiť každú sekundu, ktorú dostane na cvičenie.

Z ktovie akého dôvodu sa rozhodol podeliť o svoj hack so svetom a priznal, že močí do svojich fliaš s vodou, keď je v posilňovni.

Počas rozhovoru pre Esquire v roku 2021 herec diskutoval o svojej prísnej diéte a cvičebnom režime, ako aj o tom, čo považuje za najdôležitejší aspekt cvičenia, jedným z nich je zabezpečiť, aby vždy veľa pil.

Zdroj: therock / Instagram

Vysvetlil: „Zvyčajne som dosť hydratovaný. Potrebujem veľa chodiť na toaletu. Nie veľa, ale pravdepodobne niekoľkokrát počas tréningu musím ísť na záchod. Tak som si na to vyhradil jednu fľašu.“

Johnson pokračoval: „Cikám do fliaš s vodou, ale dovoľte mi uviesť kontext. Nie je to fľaša na vodu, ktorú som si v skutočnosti kúpil na pitie a ktorú si umyjete a vyčistíte, keď skončíte. Sú to len fľaše, ktoré už nepoužívam a telocvične, v ktorých cvičím, zvyčajne nemajú toaletu. Je tam horúco, cítiť pot a a sú špinavé.“

exercise equipments in grayscale photography
Zdroj: Instant Images

Hoci si možno myslíte, že celebrita jeho postavy by pravidelne navštevovala jedno z najprestížnejších fitness zariadení, aké svet ponúka, tvrdí, že väčšina z tých, ktoré navštevuje, nemá toalety.

Ľudia boli zjavne šokovaní jeho odvážnym priznaním a niektorí používatelia sociálnych sietí boli tiež dosť znechutení z pomyslenia na to, že ciká do fľaše s vodou.

Zdroj: therock / Instagram

Niekto napísal: „Naozaj sme o tom všetci potrebovali vedieť? Nie je to trochu osobné?“

Ďalší vtipkoval: „Tento muž si môže dovoliť čokoľvek, čo chce… okrem toalety.“

Ďalší dodal: „Ako je možné, že telocvičňa nemá toaletu? Nikdy som nebol v posilňovni, ktorá by nemala sprchu a toaletu.“

A čo vy? Stretli ste sa už niekedy s niečím podobným?

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre