in

Ed Sheeran prezradil, že raz fajčil marihuanu so Snoop Doggom

Snoop Dogg je veľmi dobre známy svojou povesťou pre fajčenie marihuany. Ed Sheeran bol jedného dňa v Austrálii v rovnakom čase, ako tam vystupoval Snoop Dogg. Britský spevák a skladateľ sa zúčastnil rapperovho koncertu s manželkou Cherry Seaborn a jeho svokrou.

Keď koncert úspešne skončil, Sheeran mal to šťastie, že sa dostal do zákulisia aby mohol pozdraviť legendárneho hudobníka. „Ja vôbec nefajčím. Bol som v šatni a on tam len fajčil, fajčil, fajčil, a fajčil,“ povedal. Nakoniec rapper ponúkol aj Sheerana. Povedal: „Chceš?“ a ja som si povedal, že teraz je ten čas,“ spomína.

Zdroj: Wikipedia

„Naozaj dobre sme sa rozprávali. Tak som si povedal, že prečo nie. Ale potom som si dal trochu viac, ako mi bolo treba. Len si pamätám, ako som sa naňho pozrel a povedal som si, že vlastne ani neviem, koho alebo čo vidím.“

Zdroj: Music Mayhem Magazine

Určite to bol dosť intenzívny zážitok a dúfajme, že Ed sa z toho dostal v poriadku.Vieme si predstaviť, že veľa ľudí, ktorí sa zoznámia so Snoopom a sú pozvaní fajčiť s ním, skončí o niečo horšie.

Zdroj: Wikipedia

Snoop Dogg však raz odhalil, že na svete je len jedna osoba, s ktorou sa snaží držať krok. Willie Nelson. Práve on je jednou z najznámejších country hviezd na planéte ale zároveˇje tiež jedným z najznámejších fajčiarov. Snoop Dogg veľmi tvrdým spôsobom zistil, že legendárnemu hudobníkovi sa jednoducho nemôže rovnať.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Bomby zo sociálnych sietí #837 – Matej poradil ako sa jednoducho vysporiadať so švábmi v bratislavskom intráku

Vzťah tohto muža sa takmer skončil po tom, čo priateľke povedal, že na pracovnej ceste stretol niekoho, kto sa volá „Liz Anya“