in

Fanúšikovia Tottenhamu sa tak opili, že nechtiac odišli po polčase z historického zápasu

Skupinka priaznivcov fotbalového tímu Tottenham Hotspur sa dokázala tak opiť, že vynechala polovicu jedeného z najväčších zápasov svojho klubu. V ktorom sa po dramatickom stretnutí radovali angličania z postupu do finále Ligi Majstrov a víťazstva 2:3 nad Ajaxom Amsterdam.

Späť však ku sklamanému triu. Tí si mysleli, že sú pozoruhodne múdri a odišli z tribún o niečo skôr, aby sa vyhli pozápasovým radám na záchody. Vtedy si ale vďaka alkoholu neuvedomili, že ich čaká ešte ďalších 45 minút, a zo štadióna odišli. Neskôr už len sledovali pravdepodobne najlepší polčas v histórii ich klubu. Škoda, že to bolo z hotelového baru.

Chlapci už len pred zápasom vypili 12 pív a na štadión prišli v pokročilom štádiu opitosti. 23-ročný James povedal: „Mysleli sme si, že už nie je žiadna šanca, aby naši dali 3 góly za menej ako 5 minút. Boli sme tak sklamaní, že sme odlišli.“

To, že niečo nie je v poriadku zistili až vtedy, keď im volal kamarát zo štadióna v čase, keď dal Lucas Moura prvý gól (z jeho hattricku). „Čakali sme na vlak, keď mi zrazu zavolal kamarát. Nemohol uveriť, že sme odišli a že hra ešte stále pokračuje. Bol som zmätený a nerozumel som čo mi rozpráva. Až potom, keď som sa začal obzerať okolo seba, som si všimol, že nikto iný okrem nás na vlak nečaká.“

Aj keď zápas nevideli, sú veľmi šťastní, že to dopadlo tak, ako to dopadlo. Už teraz si skupina plánuje 1. júna cestu do Madridu, aby si pozreli ich tím vo finále s Liverpoolom. Tentoraz by mohli ostať až do konca.