in

Fenka neznáša mužov, to však nezastavilo tohto kreatívneho veterinára. Rozhodol sa s ňou zblížiť týmto spôsobom

Veterinár vynaložil extrémne úsilie na to, aby oklamal psa, ktorý sa bojí mužov. Jeho zábavný pokus, keď sa pokúšal spríjemniť prehliadku fenke, ktorá sa bojí mužov, rýchlo nazbieral na TikToku viac ako 11 miliónov pozretí a divákov dohnal k slzám.

Strach z mužov je u psov bežnou fóbiou. Hoci mnohí predpokladajú, že psy sa mužov boja v dôsledku predchádzajúcej traumy, nie vždy je to tak. Psy sa môžu báť mužov kvôli sociálnym a fyzickým faktorom, ako sú hlasnejšie tóny hlasu, ochlpenie na tvári alebo vyššie a širšie telo, uvádza sa v článku Rover.

@westlehighvetcare Sorry Dr. Mosebey, I don’t think Rosie’s buying it… 🤔 **EDITING TO ADD ROSIE IS FINE!** 😂 #westlehighvetcare #veterinarian #lehighvalley #westlehighveterinarycare #wlvc #vetsoftiktok #veterinarymedicine #lehighvalleypa #wlvccinematicuniverse #vettok #vetmed #vettech #funny #workmeme #dvm #vmd #veterinarian #veterinariansoftiktok #dog #dogs #bordercollie #bordercolliesoftiktok ♬ Unknown – Kittok

Pes z videa na TikToku, Rosie, sa bojí mužov kvôli svojej traumatickej minulosti, uviedol pre Newsweek zástupca veterinárnej starostlivosti West Lehigh. Jej adoptívni majitelia, doktor Mosebey v klipe a jeho partnerka Allison, však o tomto strachu až do jej adopcie nevedeli. Rosie si našťastie na Dr. Mosebeyho zvykla.

Kým sa však dostali do tohto bodu, musel veterinár improvizovať a rozhodol sa využiť na to parochňu, ktorá mala zamaskovať jeho mužnosť. Nový vzhľad však Rosie neoklamal. Zostala pritisnutá k stene a pozerala na svojho majiteľa, akoby sa zbláznil. A nik sa jej rozhodne nemôže diviť. 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre