in

Film „Mickey´s Mouse Trap“ ukazuje postavičku Mickey Mouse ako zabijaka

Synopsa k filmu s názvom Mickey’s Mouse Trap znie: „Alex má 21. narodeniny, ale jej priatelia sa ju rozhodli prekvapiť a zaplatiť jej nočnú zmenu v herni, no maskovaný zabijak oblečený ako Mickey Mouse sa rozhodne hrať jeho vlastnú hru, v ktorej im pôjde o prežitie.“

V traileri je, áno, osoba v kostýme Mickey Mouse, ktorá má na sebe niečo, čo pripomína hokejový dres bez písmen, útočí na obeť a prenasleduje ostatných na mieste podobnom Chuckovi E. Cheese (pripomína minuloročný hororový hit Five Nights at Freddy’s).

V traileri padnú slová: „Miesto pre zábavu, miesto pre priateľov, miesto pre lov. Myš je vonku.“

Film režíroval Jamie Bailey, ktorý vo vyhlásení uviedol: „Chceli sme sa na tom všetkom len zabaviť. Myslím tým, že Mickey Mouse z parníka Willieho vraždí ľudí, veď je to smiešne. Bežali sme s tým a bavili sme sa pri tom a myslím, že je to vidieť.“

Zdroj: 652234/Pixabay

Vo filme si zahrali Sophie McIntosh, Callum Sywyk, Allegra Nocita, Ben Harris, Damir Kovic, Mackenzie Mills, Nick Biskupek a Simon Phillips a produkovali ho Paul Whitney, Mark Popejoy, Alexander Gausman a Andrew Agopsowicz s koprodukciou Mem Ferda z Filmcore.

Film ešte nemá dátum premiéry, no producenti sa chystajú na marec. Nie je jasné, či je na palube distribútor alebo na akú platformu sa výrobcovia zameriavajú. The Hollywood Reporter požiadal o ďalšie podrobnosti.

Zdroj: Skitterphoto/Pixabay

Mickey’s Mouse Trap nasleduje po minuloročnom horore Medvedík Pú: Krv a med. Púov priateľ Tigger tento rok tiež vstupuje do verejnej sféry. Pozrite si trailer k filmu Mickey´s Mouse Trap vyššie.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre