in

Film, v ktorom hlavný hrdina nezvíťazí. Ak vás už nebaví predvídateľnosť, tento film je pre vás (+ trailer)

Víkend pri jazere s výhľadom na smrť. Ak vás už nebaví predvídateľnosť a hľadáte niečo realistické, kde hlavný hrdina nemá vždy len šťastie, ste tu správne.

Zdroj: Optimum Releasing

Film Jazero smrti (Eden Lake) pochádza z roku 2008 a je niečo medzi hororom a trilerom. Pochádza od režiséra Jamesa Watkinsa, ktorý tiež režíroval Ženu v čiernom alebo Útok na Paríž.

Oficiálny popis znie: „Mladý pár, ktorý si nechce nechať ničím pokaziť romantický víkendový oddych, sa postaví bande výtržníkov s desivo brutálnymi následkami.“

Hrajú Kelly Reilly, Michael Fassbender, Jack O’Connell, Finn Atkins, Bronson Webb, Thomas Turgoose, Tara Ellis, Alyssa Cooper, Thomas Gill a Eliza Elkington.

Zdroj: Optimum Releasing

Rozšírený popis znie: „Steve vzal svoju priateľku Jenny na romantický víkend k jazeru Eden, aby ju v lone panenskej prírody požiadal o ruku a niekoľko dní spolu strávili v pokoji a samote. Miestna príroda pri zaplavenom lome však nie je až tak nedotknutá, ako sa zdá, a ani zamilovaný párik tu nie je sám. Prichádza partia pubertálnych výrastkov z neďalekej dediny, ktorých jedinou náplňou trávenia voľného času je vzájomná šikana, vandalstvo, násilie na slabších, týranie zvierat a drzé predvádzanie sa pred druhými. Tínedžerom sa nepáči, že na ich obľúbené miesto vnikli votrelci. Steve sa snaží s nimi vyjednávať, ale zbytočne. Nebezpečný kolotoč hrôzy sa rozkrúti vo chvíli, keď partička ukradne Stevovo auto a potýčka sa skončí smrťou psa jedného člena gangu. Skupinka na čele s psychopatickým mladíkom sa im rozhodne pomstiť spôsobom, ktorý sa vymyká ľudskému chápaniu. Rozpúta vražednú hru na mačku a myš, v ktorej sa napätie postupne vyhrotí až do extrémne brutálneho násilia a dvojica zaľúbencov musí doslova bojovať o holý život. Ale utiecť pred bandou nepríčetných tínedžerských násilníkov nebude také jednoduché. Bude to dokonca nemožné!“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre